Skocz do zawartości
kamilczw

prasa rolująca do ursusa 4514

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
kamilczw    1

Witam chcę kupić prasę rolującą która miałaby współpracować z ursusem 4514 i była wykorzystywana głównie do siano kiszonki sporadycznie słomy, siana najlepiej gdyby miała siatkę i centralne smarowanie [rotor i noże raczej nie wchodzą w grę] kasa to ok. 25 tys.

GucioJUMZ    283

KRONE KR 125 lub JD 545 moc odpowiednia to tych maszyn .O walcowej zapomnij bo większe Byczki umierają na koniec beli prasy są dość wydajne . A jak już sznurek to minimum dwa bo na jeden to ..... nie robota 

mariuszd93    489

Skoro  do  takiego  akurat  traktora  , to najlepiej  zamów  specjalnie  fabrycznie  nową  ,  to  Ci  dostosują :P

Tematów  o  wyborze  pras  jest  kilkadziesiąt  ,  lepiej  Ci jak  założyłeś  nowy? ciężko  poszukać? 

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilczw    1

Nie jest mi ciężko poszukać bo większość z nich przeczytałem i są albo z przed kilku lat albo znacznie odbiegają  od tematów a po drugie myślę ze użytkowników zarówno pras jak i agro przybywa więc mogą oni wnieść jakieś nowe opinie a karzda jest ważna a druga rzecz jak cie temat nie interesuje to po co dopisujesz swoje 3 grosze a to co w nawiasie to jest żart jakbyś chciał wiedzieć

mariuszd93    489

Co  z tego że są  sprzed kilku lat? za tą kasę nowej i tak nie kupisz  , możesz o coś dopytać  w  istniejących tematach .

tematów świeżych też jest mnóstwo , jeśli je przeczytałeś i nadal nie  znasz odpowiedzi , to i nie poznasz .

Swoje  zdanie  wypowiadam bo twój temat  to dubel , przez  takie dublowanie  forum staje  się  nieprzejrzyste i ciężko  cokolwiek znaleźć  :P

marian20    21

Koledzy u mnie 4514 chodzi z metal fachem walcowym. Nie miałem nigdy  żadnych problemów. Ciągnik jest ekonomiczny i prasa też lekko idzie. Do kiszonki bezproblemowa. Do słomy taka sobie. Do siana super. Wiadomo , że to nie lely czy mc halle ale za te pieniądze i jeśli robisz do 1000 bel kiszonki rocznie jak ja to spokojnie możesz brać. 

P.S Dodam że wcześniej miałem prasę łańcuchową i ten sam ciągnik miał dużo trudniej. Używane kilkuletnie można już kupić do 30 tyś. 

Edytowano przez marian20

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się