Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Zamieszczajcie najlepiej anonse typu - poślubię hektary, właściciel{ka} mile widziane, aczkolwiek to nie warunek.      :P

Gość Profil usunięty
Opublikowano

No nie ma, ale piszą      :P       :lol:

 

(żeby nie było: kobiety tez lecą na hektary) :)

 

Opublikowano

Za chwilę ktoś napisze LECISZ NA PSZCZOLY bo interesuję się pszczelarstwem.Czy każda kobieta ze wsi ma hektaty???- nie   dla mnie to akurat b.z.

 

taaa a wcześniej napisałeś że szukasz rolniczki. Jakoś rolnik ma co najmniej 1 ha przeliczeniowy, więc lecisz na hektary.

Opublikowano (edytowane)

Czy jest jakaś Pani rolniczka chcąca zamieszkać z 40letnim kawalerem bez nałogów i zobowiązań z Krakowa marzącym o kobiecie,rodzinie na wsi.

Mozna duzo mówić ale tak samo jedni patrzą na rozum ,,obywatela" bardzo spoko ze na AF zamieścił ,,temat" swiat nie jest mały tylko odległość mala

PS: dla hektarów. Znam małżeństwa co mieli msjatek nie ważne czy to on byl obcy czy ona, ale kiedy jedno zmarło majątek jak te przypadki od znajomych i rodziny i okolic wchodził na dzieci :) Moze ktos szuka zycia a nie hektarów( to wy tacy co chce napisac)=HEKTAROWCY :) heh chyba ze zwariuje ktos to niewiadomo z moich dalekich okolic Babka przepisala na radio ,,Rydzyk" majątek cos ponad 120tys ale zwariowac w tym dojrzałym? Dojrzały zyje inaczej ...

Edytowane przez karol210
Gość Profil usunięty
Opublikowano

Moim zdanie to trzeba być juz zdesperowanym aby zgłosić sie do  "Rolnik szuka żony"  myślę iż bez tego znajdziesz tą drugą połowę.

Może po prostu masz za wielkie wymagania :D Pozdrawiam :)

 

Opublikowano

Moim zdanie to trzeba być juz zdesperowanym aby zgłosić sie do  "Rolnik szuka żony"  myślę iż bez tego znajdziesz tą drugą połowę.

Może po prostu masz za wielkie wymagania :D Pozdrawiam :)

 

Zdesperowanym? Hmmm... To zależy od celu, który chcemy osiągnąć poprzez udział w tego typu programie. Chociaż nazwa wskazuje poszukiwanie żony to po zachowaniu niektórych uczestników tego programu można domniemać zupełnie innego celu, który w mniejszym bądź w większym stopniu został osiągnięty.

Opublikowano

Nie należy myśleć stereotypowo, że dziewczyna z miasta nie chce mieszkać na wsi. Jeśli stworzy sobie odpowiednie warunki do egzystencji, to przeprowadzka na wieś może się okazać nawet luksusem.

Zieleń dookoła, a nie tylko miejski skwerek, własny dom, a nie mieszkanie w bloku, przestrzeń itp.

Sama jestem tego przykładem. Cenię sobie obecne życie na wsi, do miasta mam pół godziny jazdy samochodem, więc bez problemu mogę korzystać z uroków jednej i drugiej opcji wieś-miasto.

Opublikowano

a czym się różni praca na wsi od pracy w mieście ja mam na okrągło pracę cały rok i żyję, gorzej jakby nic mie robić w tedy by było gorzej, i nudno, powiem tak dla chcącego nie ma nic trudnego ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez bergman31
      Dziś o 21:20 zerowy odcinek programu.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez kosynus1994
      Witam. Mam na imię Przemek. Mam 32 lata. Nie jestem rolnikiem, ale chciałbym być rolnikiem. Poszukuję dziewczyny-rolniczki do stałego związku i do założenia rodziny, ostatecznie do małżeństwa. Poszukuję dziewczyny-rolniczki  w wieku 18-35 lat. Poszukuję dziewczyny-rolniczki z województw: podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, poszukuję dziewczyny-rolniczki, z którą mógłbym mieć dzieci, pracować w gospodarstwie rolnym, na polach uprawnych, jeździć maszynami rolniczymi, traktorem, kombajnem, ale też spędzać wolny czas, poszukuję też dziewczyny-rolniczki, z którą mógłbym też grać w Symulatora Farmy i która sama też gra w Symulatora Farmy, 
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych
    • Przez marcin974
      Witam
      Na pewno komuś sie przyda...
      Mianowicie, jakie Wy macie sposoby na poderwanie dziewczyny (jak to robicie)??
      Czy sa jakieś sprawdzone na to sposoby. A możne Panie użytkowniczki pochwala sie co na nie działa
       
       
      Cześć pierwsza znajduje sie tutaj:
      http://www.agrofoto....304#entry308304
      Zapraszam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v