Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dawid4141

Hesston jaki silnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Silnik
dawid4141    2

Witam

Mam taki problem potrzebowałbym moc silnika elektrycznego który popycha rurki podające sznurki w presie Hesston 5540 lub 5580.

Może ktoś z was ma taką wiedzę ile on ma kW?

Z góry dzięki

Pozdro :)

Edytowano przez dawid4141

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już nie przesadzaj z tymi kilowatami. Nie ma więcej niż 100-150W.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kubek95
      Witam, nie wiem czy był już taki temat, ale nie mogłem znaleźć więc zakładam nowy. Potrzebuję pomocy w doborze opon na przednia os przy John Deere 3140, chodzi o to że mam opony z tyłu o rozmiarze 520/70/38, są one w bardzo ładnym stanie, natomiast na osi przedniej są już lyse, aktualnie założone są tam opony 380/70/28, teraz pytanie, czy jeżeli te opony zamienił bym na 14.9/28, to czy coś by się stało? Słyszałem że opony muszą się jakimiś proporcjami zgrywac z tylna osią, jeżeli mamy przedni napęd, teraz pytanie, czy jest ktoś kto umie wyliczyć, jakie opony powinienem mieć na przedniej osi jeżeli mam z tyłu 520/70/38? Bardzo bym prosił o pomoc. 
      (ciągnik przyszedł z Francji i takie opony już były w nim założone.) 
      Pozdrawiam. 
    • Przez Berus2000
      Witam potrzebuje dane z dowodu rej. Przyczepy sanok d45 chodzi mi o wymiary nacisk osi itp . Jeśli ktoś mógłby podać to będę wdzięczny 
    • Przez wesolyzetor
      Problem dotyczy chłodni do mleka Wsk Krosno , dzieje się to od pewnego czasu chodzi o to że agregat w chłodni raz się sam włącza prawidłowo a nieraz nie (trzeba uruchomić samemu) co to może być ?
    • Przez Johny1225
      Witam
      Czy rozbierał ktoś już taki motoreduktor nie moge ściagąć osłony (tej takiej ciękiej blaszki ) znajdującej sie u samego dołu odkręciłem 4 śrubki i nie widze żeby się jeszcze na czymś trzymało. Próbowałem lekko podwazać nożykiem i zbić młotkiem. Nie chciałbym tego uszkodzić może ktos to rozbierał i podpowie jak sie do tego dobrać gdyż musze wymienić jedna z część.

Pozdrawiam

• Przez mkkk
      Moja ladowarka w czasie jazdy gaśnie. Przejrzałem cały układ paliwa, nowa pompka,filtr, czujnik na pompie wtryskowej,elektryk sprawdził instalację. Pozostała mi chyba pompa wtryskowa do sprawdzenia.Czy ktoś może mi poradzić?