Przez
Krzychosz2
Witam panowie mam problem w przyczepie samozbierającej claas quantum 3500s z nożami dodam że były ostrzone 3 razy problem polega na tym że czasami noże wychodzą z wgłębienia na rotorze i drapią po nim wygląda to następująco noże powinny być ustawione tak jak na zdjęciu w tych wgłębieniach a czasami zdarza się że nie które idą w miejscu strzałki i rotor trze o nie i końce noży się zdzierają może macie jakiś pomysł jak je mocniej wsadzić w te wgłębienia
Myślałem żeby spróbować podsadzić pod sprężyny zabezpieczające podkładki żeby zabezpieczenie było sztywniejsze może by to coś pomogło.Wszystkich bardzo proszę o pomoc
Rekomendowane odpowiedzi
Budowa przyczepy tandem
Przyczepa autosan
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się