Skocz do zawartości
News
Jarecki88

Same Antares, Silver, Titan- opadający podnośnik.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jarecki88    188

Witajcie.

Trochę mnie drażni opadający podnośnik w ciągniku Same Antares II. Z tego co wiem to taki sam podnośnik i osprzęt EHR jest w Silverze i Titanie. Nie opada szybko ale mimo tego wolałbym, żeby wcale nie opadał. Nie za bardzo wiem od czego zacząć poszukiwania usterki. Czy ktoś miał podobny problem?

Pozdrawiam. B)

inginio    0

Witaj. Z której części polski jesteś? Mogę to naprawić. Potrzebuję tylko rozdzielacz z cewkami

Jarecki88    188

Jestem z woj. lubelskiego. Jaki koszt byłby takiej przyjemności?

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

inginio    0

Jak szybko opada? Na zgaszonym silniku również? Koszt około 300-400zł + vat od faktury.

Jarecki88    188

Pług 5x40 opada całkowicie w ciągu jakichś 20 minut. Na zgaszonym również. Czy robi to jakąś różnicę w diagnozie usterki?

inginio    0

Rozdzielacz z cewkami montowany jest z tyłu na samej górze tak? Nie robi to wielkiej różnicy. Problem masz w tym rozdzielaczu ale zakładam że już tam zaglądałeś. Temat do opanowania jest. Tylko ważne później jest to aby olej był czysty a przynajmniej filtry hydrauliczne były w miarę nowe.

Jarecki88    188

Zarówno olej jak i filtry w lecie wymieniałem. Odezwę się jak traktor skończy pracę na ten rok i będziemy myśleć co z tym zrobić. Dziękuję za zainteresowanie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Narko
      Poszukuje panelu ze zdjecia...podsufitki wraz osprzetem od nawiewu. Na jakiej zasadzie to dziala jest tam jakis wentylator od zimnego powietrza i jakas nagrzewnica...czy to tylko osprzet  do klimy? Przed kabina mam taki tunel do ktorego jest przykrecona nagrzewnica… czy za posrednictwem tego pokretla w podsufitce steruje ta nagrzewnica co jest przed kabina? Ogolnie mam kabine nie mam ciagnika a chcialbym aby cale wyposazenie kabiny bylo sprawne i dzialalo.

Tak wyglada moja kabina 

• Przez pawelll66692
      Witam mam problem z New holland td5050 chodzi o to że słabo podnosi pług który waży 1300 kg.
      Jeśli olej w skrzyni jest zimny to podniesie do końca bez problemu ale gdy się rozgrzeje muszę dawać dużo gazu żeby go wyrwać, dodam że ma założony dodatkowy siłownik wspomagający (który miał dać 1000kg dodatkowego udźwigu) lecz on nic nie pomógł. 
      Zauważyłem , że grubera który mam też zaczyna mieć problemy (1200 kg) . Pytanie czy to wina pompy czy raczej zawór przeciążeniowy? 
      Przyczepy unosi bez problemu więc wyjścia zewnętrzne chyba są ok...może ktoś wie czy da się zawór przeciążeniowy jakoś podkręcić?proszę o pomoc 
    • Przez Szymekin
      Mam problem ze swoją maszyną, ostatnio zauwazyłem ze podnosnik nie działa tak jak potrzeba napoczątku gdy podniosłem go do góry słychać było jak ciągnik daje olej i by chciał podniesc jeszcze wyzęj choć ramiona były już w najwyższym położeniu, a teraz podnosnik wcale nie działa ani z kabiny ani z zewnątrz 
    • Przez gr_rat
      Witam taki problem w nh tsa tylne górne lampy robocze zapalają się same po włączeniu świateł pozycyjnych . Gdy włączę te halogeny włącznikiem świecą mocniej . Gdzie szukać ?
    • Przez SuperRolnik1
      Witam. Założyłem nowy temat gdyż podobnych informacji nie mogłem znaleźć a mogą one być pomocne dla innych posiadaczy tych ciągników. Piszę w imieniu kolegi. Kupił ciągnik Deutz Fahr Agroprima 6.06 i nie wie od czego/do czego służy dźwignia z tyłu ciągnika, na środku tuż nad górnym zaczepem, za złączkami hydrualicznymi (widać to na zdjęciu). Instrukcji nie posiadamy, w internecie też ciężko cokolwiek znaleźć dlatego liczę na pomoc posiadaczy takich ciągników. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.