Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcinmax

kverneland 16"

Polecane posty

marcinmax    3

mam trzy skibowego kvernelanda 16" i szukam czwartej skiby z ramą gdzie coś takiego dostanę ?

z góry dziękuję za pomoc :)

romek6340    203

jaki to dokładniej model pługa? Po handlarzach musisz szukać bo zdarza się jak jest taka opcja to odkręcają dodatkowe korpusy i sprzedają oddzielnie. Ewentualnie jak coś z nowszych to po składnicach mogą mieć ale to już drogo wyjdzie...

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

Parę ofert jest na olx ,allegro. Mysich po handlarzach podzwonić i coś powinno dać sie załatwić nawet na zamówienie.

Darpol    16

mam skibę do kv ale puść mi zdjęcie pługa to może coś dopasujemy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Theone1992
      Jak w tytule. 
      Sprzedam oryginalne dłuta Kverneland o oznaczeniach :
      KK063090 - dłuto lewe
      KK053090 - dłuto prawe

Cena za sztukę : 20,30 brutto.
    • Przez Lorak1
      Tak jak w temacie. Wybor juz zawezilem do tych dwoch modeli (bez wdawania sie w  szczegoly czemu - dilerzy itp itd). Teraz powstaje pytnie ktory wybrac. Roznice w cenie nie sa na tyle duze zeby determinowaly moj wybor. Liczy sie dla mnie trwalosc i niezawodnosc oraz precyzja wysiewu. Nie bede szczegolowo pisal ktory rozsiewacz ma jakie wyposazenie i za ile bo zakladam ze jak ktos bedzie doradzal to zna sie na tyle ze mniej wiecej wie. Pojemnosc to tez raczej kwestia nadstawek. Naped ma byc od WOM, oczywiscie praca z GPS tj auto dawka i szerokosc, praca z komputerem John Deera (wiem ze oba maja dzialac).
      Chetnie uslyszam bym wrazenia uzytkownikow jak i ogolne opinie kolegow.
      Ktory mniej rozbija nawoz?
      Ktory ma lepsza powloke lakiernicza?
      Z gory dzieki za pomoc!
    • Przez Starzyno
      Hej. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest to model Kverneland'a ?
      I jeszcze jedna sprawa od czego jest ta śruba rzymska ? Czyżby od zmiany szerokości roboczej pługa? Ma on podobno zmienna szerokość orki do 20 cali.

• Przez tom8x
      Witam jak sie nazywa cześc oznaczona na zdjęciu ?
    • Przez Rolas132
      Witam
      Planuję kupić rozsiewacz.Pod uwagę biorę kverneland cl ew (posiada komputer z wagą dozujący dawkę nawozu w zależności od prędkości jazdy "tellus go", system wysiewu center flow limiter, plandeka cena ok 42000zł
      Rauch axis 20,2q (podobe wyposażenie tylko bez wagi) cena ok 44000zł
      kverneland 1100l  rauch 1000l planuję rozbudować do 2000l
      Co wybrać? pomóżcie!!!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.