Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcinmax

kverneland 16"

Polecane posty

WHATEVER

marcinmax    3

mam trzy skibowego kvernelanda 16" i szukam czwartej skiby z ramą gdzie coś takiego dostanę ?

z góry dziękuję za pomoc :)

romek6340    203

jaki to dokładniej model pługa? Po handlarzach musisz szukać bo zdarza się jak jest taka opcja to odkręcają dodatkowe korpusy i sprzedają oddzielnie. Ewentualnie jak coś z nowszych to po składnicach mogą mieć ale to już drogo wyjdzie...

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

Parę ofert jest na olx ,allegro. Mysich po handlarzach podzwonić i coś powinno dać sie załatwić nawet na zamówienie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez crystal169
      Witam, zakupiłem , siewnik Kverneland Accord 3 m, pneumatyczny, który posiada komputer odpowiedzialny za włączanie ścieżek, i gdzie przy nowszym ciągniku działa super, ponieważ ciągnik ma gniazdo na wtyczke od komputera, to Ursus 1634 jej nie posiada, co w tej sytuacji mam zrobić?. Czy musze przerobić wtyczke od komputera na zapalniczkę, czy może są jakieś przejściówki, ?
      Proszę o pomoc.
       I z góry dziękuję.
    • Przez massey6475
      Witam poszukuje grządzieli, słupicy, bez redlicy oraz resora do agregatu ścierniskowego, pisze tutaj ponieważ nigdzie nie mogę dostać tego typu, jeżeli ktoś posiada coś takiego to poprosze o kontakt. Poniżej zamieszczam zdjecię. Z góry dziekuję za odpowiedź.

• Przez pokorskip
      Witam,

Sprzedam pług 7-skibowy Kverneland PG 100 w bardzo dobrym stanie technicznym.

Wszelkich informacji udzielam telefonicznie 725-912-916

http://olx.pl/oferta/kverneland-pg100-7-skibowy-CID757-IDbJ7db.html

Pozdrawiam
    • Przez BIZONURSUS
      witam poszukuje starego pługa kverneland może być nawet konny kverneland jeżeli ktoś taki posiada i chciałby sprzedać prosze niech się odezwie jest to dlamnie bardzo ważne
    • Przez deutzdx605
      Witam. 
      Na wiosnę planuje kupić nową prasę zmiennokomorową. Jak na razie zainteresowała mnie prasa Kverneland 6716, może ktoś ma taką prasę i mógłby coś o niej napisać, jak się sprawuje? jak ze zbijaniem beli i awaryjnością? a może odradzacie mi jej kupno i co kupić zamiast niej?
      Pozdrawiam