Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcinmax

kverneland 16"

Polecane posty

marcinmax    3

mam trzy skibowego kvernelanda 16" i szukam czwartej skiby z ramą gdzie coś takiego dostanę ?

z góry dziękuję za pomoc :)

romek6340    203

jaki to dokładniej model pługa? Po handlarzach musisz szukać bo zdarza się jak jest taka opcja to odkręcają dodatkowe korpusy i sprzedają oddzielnie. Ewentualnie jak coś z nowszych to po składnicach mogą mieć ale to już drogo wyjdzie...

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook.com/strazospbrzeziny/

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez look19
      Pług kverneland resorowy 4 14cali cena 6400zł
      wycinak strautmann 2400zł
      tel:889157709
      Iłownica, pomorskie
    • Przez Vroobel
      Witam,
      Mam problem z obrotem, obraca w jedna stronę a w druga tak na 3/4. Siłownik po regeneracji, nowa kostka i uszczelnienie i dalej nie obraca.
    • Przez Rolnik7343
      Witam próbował ktoś poszerzyć takowy pług https://www.olx.pl/oferta/plugi-plug-obrotowy-3-skibowy-kverneland-na-zab-resor-CID757-IDi0MZ9.html#d00aad2275 zeby zabierał 45-50cm na skibe ? Bo wiem ze fabrcznie max w tych pługach jest 40cm ale niestety dla mnie to jest ciut za wąsko szukam pługa zeby zabierał minimum 45cm na skibe te pługi mi "przypasowały" ale niestety jest ten minus ze zabiera max 40cm na skibe i chciałym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób żeby go jeszcze poszerzyć o te minimum 5cm ?
    • Przez same110
      Witam
      Stoję przed wielkim.dylematem która z pras wybrać między Kverneland A krone
      Która z maszyn będzie lepszym wyborem .Nie znalazłem.żadnej.opinie o.takowym modelu 6250 Kvernelanda.Jesli ktoś.taki posiada lub sąsiad prosiłbym o kontakt na pw
      Z drugiej.strony Fortima to dawny roundpack sprawdzony ale jednak.Fortima to nie też kropka w kropkę
      Dziękuje za rady
      Pozdrawiam

• Przez PraktykR
      Planuję zakup używanej "zachodniej" owijarki z załadunkiem bocznym za około 10k. Znalazłem kilka ofert (od dolnego śląska po mazowsze), niestety żadna z nich nie ma "chwytaka" folii (prawdopodobnie zostały wykręcone), więc zacząłem zgłębiać temat, ponieważ mógłbym odpowiedni "chwytak" dorobić. 

Najbardziej zainteresował mnie "system" stosowany w starszych Kvernelandach, który uruchamia się mechanicznie (za pomocą sprężyny/łańcucha) kiedy stół owijarki osiąga prawie maksymalne, albo maksymalne wychylenie, a bela zostaje wyrzucona. Wszystko bez ingerencji kierowcy. Rozwiązanie raczej udane, ponieważ Kverneland jeszcze po 2000 roku je stosował. 

Niestety nie znam dokładnej zasady działania. Znalazłem filmy i zdjęcia, ale wszystko z daleka i niewiele widać... Na forum nie ma nic. Znalazłem katalog części, instrukcje obsługi do Tarrup 7500 i są zapadki, sprężynki, dźwigienki, ale bez szczegółowych zdjęć, albo tłumaczenia dalej nie wiem jak to dokładnie działa. Jestem w stanie wyobrazić sobie chwycenie i obcięcie folii, ale jak potem folia jest puszczana po (chyba) 2 obrotach stołu?

Nie mam gdzie zobaczyć owijarki z takim "systemem" dlatego proszę użytkowników o podanie konkretniejszych zdjęć, jakiś materiałów z internetu, albo opisanie zasady działania na podstawie instrukcji obsługi, albo katalogu części. Jeśli ktoś, coś wie proszę pisać, może ktoś jeszcze jest zainteresowany tematem?

Link do katalogu części (strona 22-26): http://www.hjallerupmaskinforretning.dk/UserFiles/File/kataloger/Kverneland-katalog/Græs/Balleindpakkere/UN7500/Reservedelskatalog/Res.kat.7500.pdf