Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ursusc335m

Muzeum Ursusa

Polecane posty

Tomazi3p    44

Byłem tam 16 czerwca i jeszcze eksponaty stały-ale może się pomieniało. Tam żeby zwiedzić to trzeba było się wcześniej umówić, żeby był gościu co tam "opiekuje" się sprzętem. Te muzeum to praktycznie pozostałości po dawnym ZPC, jeden długi budynek między gruzowiskiem a gołymi fundamentami. Smutny widok i to bardzo, ale jeżeli jakoś uda Ci się tam dotrzeć to pamiątka niezła. Banery przed Muzeum, pokazujące historię od ciągówki do bodajże MIDO, poprzez 328, 914 do 1934 włącznie. Nie wiem czy Ci pomogę ale na FB jest strona Projekt Zakłady Ursus bodajże i może coś tam dogadasz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez Wojtek
      ile wam palą te ursusy na mtg i na ile godzin pracy ciezkiej lub lekkiej starcza pełen gorny zbiornik
      jak bym nie kombinował czy jezdząc na obrotach 1500-1700 w orce czyw innych pracach czy obrotach 2100-2400 zawsze mi gasnie ciagnik z braku paliwa po około 7 godzinach,( mam 1224, pzrez kilka dni chodziła w turbo ale sie zatarła i znowu jest bez turbo, pompa jest spowrotem zmieniona od bez turbo)
    • Przez szybki00
      Jak już wspomniałem w temacie potrzebuje informacji jak i czym wyciszyć kabine w Ursusie 1002. Piszcie co wiecie w tej sprawie, a może ktoś juz robił coś takiego
      Pozdrawiam