Skocz do zawartości
MisiekQ

MF 255 + Welger rp 12

Polecane posty

MisiekQ    0

Witam, mam zamiar kupić prasę walcowa welger rp 12 ,120x120,zamki na komorze,podbieracz hydrauliczny. Mam pytanie czy da rade ciągnik Massey Ferguson 255 z tą prasa welger rp 12.

romek6340    203

Dokładnie jak pod zdjeciem... Jak byś planował zmianę ciągnika to jeszcze można by trochę się pomęczyć. Tak na dłużej to bym odradzał. Zas łaby jest ten ciągnik do prasy. Ewentualnie za pasówkami możesz się rozejrzeć, powinno być lżej ale w tych to doświadczenia nie mam...

Edytowano przez romek6340

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol323    68

Szukaj pasówki jakieś rivera czy coś do 15tyś coś znajdziesz ;) sąsiad ma taką welgerkę rp12 to zetek 8111 dymka pokazuje :D

tommy83    41

Ja mam Ursusa c-385 i w tej prasie ma co robić (jak ma być dobrze zwinięta bela).

rafal4610    54

latać to może i z C330, ale bela powinna być zbita, a nie tylko zebrana i owinięta sznurkiem ;) Znajomy pożyczał od szwagra Blanchotta i 60-tka świeżo po remoncie sie męczyła, a bele były słabo zbite, Ja w zeszłym roku belowałem swoją Gallignani i 60-tka miała co robić, a bele nie zbite za dobrze. Moja to pasówka więc powinno iść lżej. Ford ma 63KM i ta prasa go nieźle potrafi sponiewierać, no ale bele w miare zbite(foto w galerii)

daniel33    9

zależy od tego jaki kierowca i jak masz ciękie wałki pozgrobiane to i c360 zwiniesz poożonne bele

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez merkator50
      Znalazłem w idealnym stanie belarke welger rp 12 i mam kilka pytań ,a mianowicie czy trzeba słeme belować z rosą kiedy jest jeszcze wilgotna ,bo jeśli jest sucha w południe to utknie w komorze i czy wąski podbierak to problem w belowaniu ,a jak z jej awaryjnością.Proszę o odpowiedzi
    • Przez pioter94
      mam kilka pytań co do tej prasy
      można założyć siatkę do tej prasy?
      ile to będzie kosztować?
      czy ciągnik 75 konny da rade z nią?
      jak z awaryjnością u niej?
      i czy posiadacie taką prasę i czy jesteście z niej zadowoleni?
    • Przez patryk6541995
      Witam problem polega na tym, że słabo zbija paczki z słomy śliskiej, jedna strona paczki jest dłuższa. z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez rolnik556
      Co lepiej kupić? Mnie się obie podobają i mam dylemat, może coś poradzicie? Będę wdzięczny
    • Przez grudek13
      Zastanawiam się nad kupnem takiej prasy i mam parę pytań: Czy bele ze suchej slomy nie zatrzymuja sie? Czy słoma nie wylatuje z tylu pomiedzy walcami?
      Czy jest bardzo awaryjna?