Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mariuszaerox

Dominator 85 filtr powietrza

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pawel807
      Hej.

Mam do was pytanie. Będę olej wymieniał w silniku i chciał bym parę rzeczy w nim wymyć wyczyścić.
      Wpierw chciał bym smoka pompy wymyć, bo nie był myty parę lat, ale nie wiem jak go wyjąć i w czym go wymyć.
      On znajduje się na samym dole miski olejowej i jest przykręcony na bodajże 2 śrubki tak ? Wyciąga się go normalnie ?
      Druga sprawa filtr oleju(wirówka) jak to wymyć ? Mógł by ktoś mi to wytłumaczyć ? Bo chciał bym to zrobić, ale niczego nie uszkodzić. :rolleyes:
    • Przez pjanowiak
      Czy ktoś z posiadaczy Valtry A83 ma często zabrudzony filtr powietrza sadzą ?
      Przy 370 mth pracy czyściłem filtr 2 razy , w końcu kupiłem nowy . Czy ktopś ma podobne doświadczenia?
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez demo15
      Witam.
      Mam następujące pytanie, otóż czy ktoś spotkał się z przerobieniem napędu motowidła z łańcucha na pas klinowy?

Pozdrawiam
    • Przez radeklegia
      Witam.mam problem z czujnikami w swoim claasie mrygaja mi kontrolki nawet na pusto nie wiem czy tak powinno być jednego czujnika na wytrzasaczach nie mam,za sitami mam ale nie wiem czy dobrze ta listwa działa,na tym komputerze kabelek idzie od ustawień czułosci do tych kontrolek ale tego też nie wiem czy to jest dobrze podłaczone.jak ktos ma takie czujniki strat i na wytrzasaczach czy z przodu bo tam tez powinen jakis był ale go nie ma fajnie było by zobaczyc na fotkach