Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtas

zaczep hitch

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zaczep
wojtas    73

interesuje mnie zaczep do przyczep jednoosiowych tzw. hitch. może ktoś ma takowy (proszę o fotki) założony lub orientuje się ile może takie coś kosztować. znajomy proponuje mi dorobienie tego typu zaczepu.

yacenty    570

jak kupiłem swojego 10245 to mial taki zaczep, niestety musialem go zdemontowac bo nie szlo na niego zaczepic prasy z224, z tej chwili lezy w garazu - jak nie zapomne to przez weekend zrobie foty

cosmos    1

yacenty ciągasz swoim Zetorem z-224? A jak z paliwem wychodzisz z takim mocnym ciągnikiem przy prasie?

Wiadomość z agroFakt.pl

stachles    0

my też chyba taki zaczep kupimy bo to co dali do tej naszej forterry to zupełna poraszka

wojtas    73
JaK brałem zetora 11441 dałem za ten zaczep chyba 3 tys.

masz może jakieś foty?

pawel93    1

Ja mam w garażu od Kamaza,jedneo mnieliśmy przy forszmicie ale poszedl na handelek;]

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kuzyn ma taki zaczep przy Zetorze 7340, podoba mi się tylko jemu jest ten zaczep niepotrzebny w tym Zetorku...

wojtas    73

kolejny raz proszę o fotki- czyzby nikt nie miał ? chodzi mi szczegolnie o sposob jego mocowania poniewaz znajomy może mi takie cos dorobic tylko musze wiedziec jak to jest przymocowane

stachles    0

no tak ale w moim ursusie c380 jest mocowany inaczej niż w mojej forterze 12441

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Gorczyk
      Witam, mam taki problem z przednim napędem w Zetorze proxima 90, a dokładnie z jego wyłączeniem. Ostatnio podczas transportu przy przedni napęd włączył się podczas hamowania a później już nie chciał odbić. Na pewno nie jest to wina bezpiecznika, zajrzeliśmy również do zaworu, wyczyściliśmy go ale to też nic nie pomogło, co jeszcze można zrobić? 
    • Przez Szymekrolnik912
      Wie może ktoś jaki jest schemat zmiany biegów w zetorze
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez damian513
      Witam parę miesięcy temu zakupiłem ciągnik zetor proxima power 95 z 2010 roku  i chciałbym zamontować do niego ładowacz czołowy ale jakiś z tańszej półki i dobrej jakości. W gospodarstwie pracuj do ciężkich prac ładowarka teleskopowa . Tur miał by służyć do ładowania bel na polu. Dalsze trasy po siano , ładowanie big bag z nawozem na polu czyli takie lekkie prace. Jaki ładowacz czołowy waszym zdaniem był by dobry ? A jak są te nowe tury po 10,000 tyś  to te konsole pasują do tura czy to dorabiają jak to jest dokładnie ? 
    • Przez tomi382
      czy ma ktos nową proxime z adblue? Na ile wystarcza pełny zbiornik ad Blue? jak z awariami tego systemu?