Skocz do zawartości
jarekp75

Amazone d8 30 super

Polecane posty

corrado    326

Do rzepaku np. żółw do żyta zając.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

krol9    3

Jeżeli to możliwe i wystarczy skali to zawsze powinno się siać na wolniejszym przełożeniu. Szybszego używam tylko do owsa

Wiadomość z agroFakt.pl

qqq    18

Popieram kolegę wyżej ,zawsze siejemy na wolnym przełożeniu,jeśli brakuje skali dopiero przekładamy :)

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

DEVBOL    0

Panowie a do czego sa te piankowe wstawki co sie wklada w siewnik oraz te pomaranczowe plastikowe lapki? Slyszalem ze niby do rzepaku, ale szczegolow nie znam

agroinz    0

Popieram kolegę wyżej ,zawsze siejemy na wolnym przełożeniu,jeśli brakuje skali dopiero przekładamy :)

A nie można lecieć sobie na szybkim ??bardziej dostaje po dupci koło żebate czy jak ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adasmaratonczyk
      Witam posiadam fordson super major z 1963r i mam problem z pompa paliwowa, proszę o pomoc czy można znalesc gdzieś ja do kupienia lub zamiennik. 
    • Przez Piters182
      Witam, stoję przed kupnem siewnika nabudowanego Amazone AD, tylko nie mogę się zdecydować na 2 rzeczy. Pierwsza sprawa to który wał gumowy, czy KW580mm, czy KWM Matrix 600mm.   

Druga sprawa, czy tylny zagarniacz mechaniczny jaskółkowy czy rolkowy. 

• Przez Wick
      witam. pilnie potrzebuje tabeli wysiewu do siewnika  nawozu amazone za u 1501, serdeczne prosze o pomoc pozdrawiam.
    • Przez Niewiem10
      Witam,
      Dokonałem niedawno zakupu siewnika Amazone D8 Super, no i niestety mam problem jak się do niego zabrać. Wcześniej siałem poznaniakiem, więc istnieje trochę przeskok technologiczny Na razie nie mam zamiaru korzystać ze znaczników i ścieżek technologicznych, czy w takim wypadku muszę ustawić na jakąś konkretną cyferkę, aby nie załączały mi się ścieżki automatycznie? Jeżeli tak to na jaką? Do tej pory nie podłączałem nic pod hydraulikę.
      Prosiłbym o pomoc.
    • Przez KamilMaj
      Witam.jeżeli jest coś podobnego to proszę o przekierowanie a jak nie to pisze nowy temat, przymierzamy się z bratem do zakupu rozsiewacza i na Agro Tech Kielce spodobał nam się Langren 500l dwu talerzowy typu Lej i ciekawi jesteśmy czy to równo rozsiewa i jak się sprawuje czy może lepszym wyborem będzie Stara amazone ZA-E603?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.