Skocz do zawartości
jarekp75

Amazone d8 30 super

Polecane posty

corrado    243

Do rzepaku np. żółw do żyta zając.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

krol9    3

Jeżeli to możliwe i wystarczy skali to zawsze powinno się siać na wolniejszym przełożeniu. Szybszego używam tylko do owsa

Wiadomość z agroFakt.pl

qqq    18

Popieram kolegę wyżej ,zawsze siejemy na wolnym przełożeniu,jeśli brakuje skali dopiero przekładamy :)

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

DEVBOL    0

Panowie a do czego sa te piankowe wstawki co sie wklada w siewnik oraz te pomaranczowe plastikowe lapki? Slyszalem ze niby do rzepaku, ale szczegolow nie znam

agroinz    0

Popieram kolegę wyżej ,zawsze siejemy na wolnym przełożeniu,jeśli brakuje skali dopiero przekładamy :)

A nie można lecieć sobie na szybkim ??bardziej dostaje po dupci koło żebate czy jak ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bambi14
      Zamienie bebenek sciezek do amazone d7 z 15 na 21m
      Ewentualnie kupie na 21m..
      Kontakt na PW
    • Przez marcin14-90
      Witam, kieruje do was pytanie czy ktoś próbował przeszczepić oś przednią z Rekorda i jak mógłby ktoś pokazać jak to wygląda w wersjach na podwoziu rekorda(głównie chodzi o mocowanie).
    • Przez jacumi
      Witam,
      Posiadam bronę wirową KG/KE 301 i nie wiem gdzie sprawdzić poziom oleju.
      W tej przekładni na górze brony jest odpowietrznik gdzie jest i bagnet.
      Ale gdzie sprawdzić poziom oleju w tej dolnej części (szerokiej na całą bronę). mam tam małe wycieki i nie wiem czy ten olej jeszcze tam jest.

pozdrawiam
      Jacek

• Przez kamil5421
      Sprzedam rozsiewacz amazone za-u 1801 stan dobry , nie malowany ,  cena 6 400 do nego . Priv  

• Przez Nowak5425
      Witam wszystkich. Zamierzam kupić rozsiewacz nawozów tej zimy. Rozważam tylko i wyłącznie dwie opcje Amazone ZAX-602 ( 600l ) i Kuhn MDS 17.1( 700l ).  Z początku bardziej stawiałem na Amazone, jednak po przeczytaniu kilku tematów na AgroFoto dotyczących tego rozsiewacza trochę zaczynam się rozmyślać, ponieważ dużo osób pisze, że szybko rdzewieją i mieszadła od nawozu są jak młynek. Czy to prawda? Jak jest z Kuhnem ?
      Ścieżki mam na 15m. Na stronie Amazona doczytałem się, że rzuci mocznik na 15 m max, więc z saletrą też nie będzie problemów. Jednak o Kuhnie takiej informacji nie znalazłem. Posiada ktoś może takowy model i sieje nim saletrę na 15m ? W Amazonie boję się również tego siłownika ze sprężyną. Posiadam 80 ha zbóż. Nawozów sieję sporo. Wie ktoś może jak wyglądały by cenowo te rozsiewacze Amazone (w wersji standardowej) Kuhn (podstawa + otwieranie hydrauliczne zasuw, ew. ile trzeba dopłacić za ogranicznik wysiewu granicznego?) Który z nich będzie lepszy i dlaczego ?
      PS. Na forum czytałem kilka tematów, za wiele się nie dowiedziałem. Jeśli już coś znalazłem to na temat starszych modeli.