Skocz do zawartości
jarekp75

Amazone d8 30 super

Polecane posty

krol9    3

Jeżeli to możliwe i wystarczy skali to zawsze powinno się siać na wolniejszym przełożeniu. Szybszego używam tylko do owsa

Wiadomość z agroFakt.pl

qqq    18

Popieram kolegę wyżej ,zawsze siejemy na wolnym przełożeniu,jeśli brakuje skali dopiero przekładamy :)

DEVBOL    0

Panowie a do czego sa te piankowe wstawki co sie wklada w siewnik oraz te pomaranczowe plastikowe lapki? Slyszalem ze niby do rzepaku, ale szczegolow nie znam

agroinz    0

Popieram kolegę wyżej ,zawsze siejemy na wolnym przełożeniu,jeśli brakuje skali dopiero przekładamy :)

A nie można lecieć sobie na szybkim ??bardziej dostaje po dupci koło żebate czy jak ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez oFsik
      Witam, na ile wyceniacie Bizona 1988r. z nową sieczkarnią(nie używaną, dopiero co założoną :rolleyes:), bez kabiny, pozdro
    • Przez Qba1
      AMAZONE ZA-M 1201 SPECIAL
        - maszyna fabrycznie nowa - pojemność 1200 litrów, możliwość rozbudowy do 3000 L - szerokość wysiewu 18-24 m, możliwość wyboru innej szerokości pracy - hydrauliczne otwieranie komór - talerze oraz dół rozsiewacza wykonane ze stali nierdzewnej - w komplecie wałek, sita, oświetlenie - system SBS   Promocyjna cena, ostatnia sztuka 2015!   CENA NETTO: 18 700 zł    Odbiór pod Płockiem.   Po zdjęcia i więcej informacji proszę na priv. tel. 500 401 523
    • Przez Theprzemo205
      Witam! Od tygodnia jestem szczęśliwym lub nie szczęśliwym posiadaczem siewnika zbożowego Amazone DL 225. Może ktoś z was posiada tabele wysiewu do tego siewnika? Ile wykonuje obrotów na hektar koło? Gdzie bym mógł dokupić jakieś części?
    • Przez Michal984
      Mam do sprzedania Amazone ZAF-804R W bardzo dobrym stanie, brak śladów korozji, zadbany, garażowany, więcej informacji na PRIV