Skocz do zawartości
Cuubs

Jaki pług do fendta 924

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
Cuubs    1

Posiadam gleby cieżkie. teren średnio pofałdowany.

jaki pług powinnienem wybrać ?

brzozak2    236

mozesz probowac 6-tke polzawieszana, ale mysle ze sam powinienes najlepiej wiedziec jaki sprzet dopasowac.

nikt z forum nie wie jakie u ciebie panuja warunki, co siejesz i wiele innych, ktorych w paru slowach nie da sie opisac

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z 6 półzawieszaną by dał sobie rady... :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Cuubs    1

chodziło mi bardziej o Marke? myślałem nad półzawieszaną 6 kverneland. Uprawiam: burak cukrowy, rzepak, pszenice, groch, kukurydze na ziarno, jęczmień.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do tej pory jakim pługiem orałeś? Czy sobie radził?... Jak Kverneland to bardzo dobra marka... :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I nie tylko. Dobre firmy to takie np. jak Vogel&Noot, Overum... :P

brzozak2    236
chodziło mi bardziej o Marke? myślałem nad półzawieszaną 6 kverneland. Uprawiam: burak cukrowy, rzepak, pszenice, groch, kukurydze na ziarno, jęczmień.

marka tez nie jest najwazniejsza (jak widzisz inni uzytkownicy podali ci tylko ten jest dobry, pozniej dugi dopisal inna marke, trecie dwie i nic ci to nie daje!!!!)

jesli juz chcesz, aby ktos ci cos zasugerowal to musisz zrobic mu odpowiednie warunki, a ty nawet nie napisales czy sa kamienie czy tez nie, najwazniejsze to dobor wyposazenia, a nie kolorek ramy.

jak gleboko chcesz orac, na jaka szerokosc skiby?

zetor    3

wszystkie te marki wyzej są bdb wiec ja bym dobrał wyposazenie i zoriętował sie z ktorej marki bedzie najbardzej korzystna oferta

kamil691    1

ja mam takie pytanie moze nie do tego tematu ale czy ja sie podkreci obroty w fendzie to czy silnik pracuje na nich caly czas nawet gdy nie jedzie, czy tylko w czasie jazdy ?(tak z ciekawosci pytam)aha i jeszcze jedno jak np gdzies jade na jakichś obrotach np 1800 i zwieksze je do 2000 to czy predkosc sie zmieni czy bede musial joystickiem ja zwiekszyc.i tak samo jak bym zmniejszyl obroty to czy ciagnik by zwolnil czy jechal by dalej ta sama predkoscia czy moze by sie zatrzymal :D

pozdro!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się