Skocz do zawartości
Bartollo92

PRZYCZEPY METAL-TECH ECO LINE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy
Bartollo92    0

Proszę o pomoc, stoje przed trudnym wyborem chcę kupić 2 przyczepy z metal techu ale nie wiem czy dobrze zrobię wybierając te z serii ECO LINE ma ktoś takie??? Boję się tych tandetnych uszczelek w burtach, proszę o pomoc i opnie??? ( chcę zakupić 2 x 10 t)

STIG0013    406

to weź sprawdzoną serię DB sam mam przyczepę z tej serii i jest bardzo dobra, chyba że nie wyrobisz się w $$

Bartollo92    0

no właśnie i tu może być problem bo sprzęt jest współfinansowany z PROW i mam określony limit już cenowy, bo złożyłem oofertę na ursusa :) 10 t tylko że nie mogą się wyrobić , miały byc w ciągu 2 mies a mogą być dopiero pod koniec paźniernika a mi zalezy na tym żeby mieć je na rzepak i potem na dalsze zbiory

Wiadomość z agroFakt.pl

mlodyrol    0

kolego wiadomo że DB to klasa sama w sobie, ale eco to też nie jest znowu jakaś tandeta. Jedynie podobnie jak to mają Wielton czy inni masz uszczelkę gumową. Jeśli się "wygniecie" zawsze możesz ją wymienić i jest dostępna ogólnie na rynku. Pozostałe komponenty są w większości takie same jak DB. Napewno nie ma tam osi chińskich jak w Metalfach czy jakiś chińskich blach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się