Skocz do zawartości
PRNH1

owijarka goweil

Polecane posty

PRNH1    2

czy może ktoś użytkuje owijarkę firmy Goweil G5040 kombi .

andrzej2257    108

Ciekawe ile kosztuje takie cudo. Prasoowijarka dla przykładu Mchale Fusion 3 kosztuje 280 tyś brutto. A można by było kupić Prasę Mchale F5500 za 140 tyś brutto i tego wariata. Na yt jest parę filmów, ale w polsce mało popularne.

marian20    21

Podczepiam się... czy ktoś używa takiego zestawu z ramą goweil? U jednego dilera widziałem ramę za 47 netto . Podobno można połączyć to z każdą prasą. Ma ktoś takie cudo?

Wiadomość z agroFakt.pl

inwi    7

cena goweila 5040 na dziś 36250 euro netto za standard. w full opcji (stawiacz, kamera, inne opony i jakieś drobiazgi) cena netto to praktycznie 40k euro. 36250*1,23*4,22(kurs euro dziś) daje 188k zł z hakiem. Full opcja to już wogle.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piootr
      Mam zamiar kupić owijarke z sipmy na folie 50 i 75 cm , urzytkuje ktoś taką maszyne albo jakąś inną owijającą folią 75 cm jak się coś takiego sprawuje , powinno się szybciej owijać
    • Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam kupiłem owijarke Agro Max i nie wiem w którym miejscu trzeba zamontowac kabel do licznika owinięć bel nigdzie nic nie widze.Pomozecie.

• Przez 6441Marcin6441
      Co sądzicie o zamontowaniu układu automatyki do owijarki bel?
      Urządzenie sterowane pilotem:

-automatyczne zatrzymanie owijarki po osiągnięciu zaprogramowanej liczby obrotów:
      -ustawianie w pozycji do rozładunku
      -ustawianie w pozycji do załadunku
      -rozpoczęcie cyklu po wysłaniu sygnału z pilota sterujacego
    • Przez adriank66
      Witam wszystkich,

to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość
      Od dwóch dni szukam w internecie jak przerobić owijarke stacjonarna przystosowana fabrycznie do folii 500mm na 750mm,
      Większa folia jest tańsza i owijanie szybsze i wydajniejsze.
      Przeglądam katalog części i nie wiem czy trzeba wymienić cały podajnik folii ? czy dodatkowo tryb w ramie obrotowej alby walce obracające balot kręciły się szybciej.
      Nigdzie nie znalazłem podobnego tematu, co mnie zdziwiło bo myślalem że jest to popularny temat
      szukając informacji znalazłem podajniki uniwersalne na folie 500mm lub 750mm ( https://sklep.sipma....291/producer_id )
      i nie rozumiem jak to działa, bo przecież przy folii 750 rolki obracające balot muszą kręcić się szybciej.

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi i porady osób którzy przerabiali takie owijarki.
      p.s. moja owijarka to fala L z unia-famarol. : http://www.uniagroup...e22567aa467.jpg
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi