Skocz do zawartości

Polecane posty

agrofan98    3

Witam. Potrzebuję pilnie katalogu części do kombajnu Claas Dominator 98. Ponieważ byłem w sklepie z częściami Grene, i patrząc po numerach seryjnych danych części, numery te różnią się między katalogiem z serwisu Claas, a katalogiem części zamiennych w sklepie Grene.

Proszę o pomoc ;)

r38    0

witam mozesz podac rok tego classa i co potrzebujesz

kolego numery z katalogu sa po to jakbys kupywal orginalne czesci w serwisie claasa a to ze nie zgadzały sie z tymi w grene to dlatego ze to sa zamienniki orginalnych czesci które oferuje grene

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez Valtra123
      Mam taki dylemat . Chcę oprócz Bizona mieć 2 kombajn aby szybciej szło koszenie . Jest ok 60 ha , jaki kombajn polecacie . Znalazłem kombajn Claas Dominator Mega 208 taki ma mój kumpel rolnik . Czy wart jest tej ceny http://allegro.pl/claas-mega-208-i5486719893.html , czy szukać coś innego . Pozdrawiam
    • Przez PiotrG94
      Witam, w tym roku zakupiłem używanego Claasa Dominator 150 i mam problem z odczytaniem obrotów młocarni. Podczas jazdy na obrotomierzu wyświetla mi się chyba prędkość (?) Ale co zrobić żeby podczas młócenia obrotomierz pokazywał mi prędkość obrotową bębna młócącego? Da się to jakoś przełączyć? Nie powinno się to ustawiać samo podczas włączania młocarni? 
    • Przez Koczk
      Witam wszystkich forumowiczów i posiadaczy Dominatora,

Mam sporo pytań dotyczących Claas'a Dominator 58. Otóż niedawno go kupiłem i jest bardziej zaawansowany niż mój stary consul. Nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji obsługi, nawet w języku angielskim! Czy posiada ktoś może taką instrukcje? Oraz wykaz części? Swoją maszynę sprowadziłem z Norwegii. Był serwisowany w serwisie Claas'a i nawet nie wiem jaki stosowano oryginalny olej do hydrauliki oraz silnika. Bardzo bym prosił o jakieś porady co do tego modelu. Sam go chce przystosować również do koszenia kukurydzy, mam wszystkie części, aby to zrobić, lecz przydałaby mi się właśnie instrukcja oraz wykaz części w razie jakiś uszkodzeń w przyszłości.

Pozdrawiam Serdecznie!
    • Przez Qlffon
      Witam, wykonam części zamienne, modyfikacje, stworzenie nowego elementu, doróbki, kopiowanie elementów.
      Elementy ze stali gatunkowej, jak i zwykłej.
      Elementy płaskie z blachy o grubościach od 2-220mm.
      Proste i skomplikowane elementy, dokładność +/- 1 mm.
      Indywidualna wycena, szybki czas realizacji.
      Rysunki odręczne, szablony, rysunki techniczne.

Specjalizuję się również w elementach do maszyn nie tylko rolniczych oraz elementach na konstrukcje stalowe.

695-552-858