Skocz do zawartości

Polecane posty

agrofan98    3

Witam. Potrzebuję pilnie katalogu części do kombajnu Claas Dominator 98. Ponieważ byłem w sklepie z częściami Grene, i patrząc po numerach seryjnych danych części, numery te różnią się między katalogiem z serwisu Claas, a katalogiem części zamiennych w sklepie Grene.

Proszę o pomoc ;)

r38    0

witam mozesz podac rok tego classa i co potrzebujesz

kolego numery z katalogu sa po to jakbys kupywal orginalne czesci w serwisie claasa a to ze nie zgadzały sie z tymi w grene to dlatego ze to sa zamienniki orginalnych czesci które oferuje grene

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Robert695
      Witam wszystkich.
      Korzystam z chwili wolnego(że jeszcze nie ma sezonu).
      otóż mam następujący problem.
      Posiadam dominatora 86 z niesprawną klimatyzacją.( uszkodzona sprężarka).
      mowa sprężarka 1200- narazie jej niekupię. (brak funduszy)

Czy można innym sposobem schłodzić kabinę?
      próbował ktoś?
      są jakieś urządzenia jak do auta na 12v ale czy to jest skuteczne??
    • Przez claas1066
      Kombajn po włączeniu młocarni przestaje podnosić heder motowidla przyspeszacz nie działa po wyłączeniu młocarni wszytko jest dobrze podnosi normalnie pompa jest dobra olej jest co to może być z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez uzytkownik77
      Witam.
      Kupię Claas Dominator 76 lub 96. Wymagania: silnik tylko i wyłącznie Mercedes, sieczkarnia, heder 3,6 lub 3,9 m. Kombajn ma być w dobrym stanie, nie jakiś złom za cenę z kosmosu. W grę wchodzą tylko te dwa modele.
      Kontakt: wojciechsx@vp.pl lub w wiadomości prywatnej.
    • Przez Krisman1985
      Witam, czy ktoś z obecnych forumowiczów jest w posiadaniu Instrukcji Napraw do 108 Sl. Najlepiej w pdf. Istnieje coś takiego jak katalog części do tego kombajnu?
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów, mam do was pytania dotyczące kilku czujników, styczników  itd. Otóż :
      -jak sprawdzić na '' sucho'' działanie czujników strat ziarna,
      -gdzie znajduje się czujnik który odpowiada za kontrolke otwarcia rury wysypu ziarna,
      -gdzie znajduje się czujnik włączonej rury wysypu ziarna,
      -czy można zamontować i jak podłączyć czujnik wysokości hederu,
      -czy dużo roboty było by żeby zrobić hydraulicznie wysuwane motowidla,
      -co może może być przyczyną nie pokazywania (braku prądu na czujniku) obrotow silnika,
      -dlaczego nawet mimo zdjęcia wsówki z czujnika poziomu paliwa ciągle pokazuje pełen bak. 
      -jak ustawić czujnik nacisku hederu na podłoże,
      -czy ten kombajn posiada światła drogowe 
      Zastanawia mnie jeszcze kilka wolnych kostek kabli których zdjęcia postaram się zrobić w najbliższym czasie i przesłać. Powiedzcie mi po czym można stwierdzić czy kombajn kosil qq. Również mam kilka poprawek na kombajnie lakierniczych i jaka  farba jest najbliższą wypolerowanego oryginału, kupiłem z granitu ale za ciemna i to mocno widać a chciałbym poprawić tak gdzie farba przy krawędziach odeszła ale żeby nie był łaciaty  i nie rzucalo się to w oczy, ewentualnie pozostaje mieszalnia lakierów. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.