Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
slawk88

Regulator obrotów bębna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Regulator
slawk88    0

Witam

Mam kłopot gdzie znalesc regulator obrotów bebna do mojej 512. Przy koszeniu rzepaku musze zmniejszyc obroty do jak najmnieszych zeby nie kuło rzepaku, pas jest luzny i wtedy zabija sie beben.

crystalzts    14

W pszennie mieli ale tanio nie było 2000 wołali , szukaj na allegro i tablicy może coś znajdziesz , na jesieni kupiłem za 900.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez johndeere975
      Problem polega na tym, że w Fortschnitt E 514 sprzęgło najprawdopodobniej się skleiło (cały czas zasprzęglony biegi wchodzą ale bez sprzęgła) Ponoć bolączka tych kombajnów. W poniedziałek spróbuje jeszcze pojeździć tym kombajnem może puści, a jak nie to trzeba rozebrać. Chyba że macie jakieś inne rady. Czy u was wystąpił podobny problem? Jak go się ustrzec? Jak naprawić? Czy w czasie rozbierania trzeba na coś uważać ( widzę tam jakąś sprężynę- chyba). Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
      Mam jeszcze taką prośbę potrzebuję instrukcji obsługi i katalogu do tej maszyny. Mój adres pprzemekk8@wp.pl .
    • Przez MECHANIZATOR
      czy ktoś z was miał styczność z tym kombajnem i jakie znacie opinie na jego temat - głównie chodzi mi o awaryjność spalanie i wydajność
    • Przez piwowarek
      Panowie proszę o wycenę kombajnu Fortschritt 527 rocznik 96, póki co mam tylko te zdjecia

• Przez Krzysztoflewandowski36
      Witam koledzy powiedzcie mi a to pytanie do uzytkownikow kombajnu fortschritt e 524 jak odczytywac wskazania komputera.wdzieczny bylbym za zajecie z opisem.a drugie pytanie gdzie I czym reguluje sie wiatry I predkosc mlocarni?
    • Przez Damian987
      Witam mam pytanie odnośnie Forshritta 323a jak przerobić lewarek skrzyni biegów, bo słyszałem że się da założyć z 303. Ktoś coś wie na ten temat?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.