Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
k120

DOBOR OPON MTZ52

Polecane posty

k120    0

czy moge zalozyc inne opony niz te ktore posiadam przod R20 8,3 a tyl R38 155, i gdzie najlepiej zakupic takie uzywane albo nowe.

k120    0

Rozmawialem z gosciemod opon i powiedzial aby trzymac sie orginalnych rozmiarow bo rozwali przedni napedchoc srednica to 900mm i w szerszych sie nie zmienia wiec mysleze na 11,2 bylo by ok

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    587
Napisano (edytowany)

Nie rozmawiaj z gościem od opon tylko z producentem ciągnika. Gościu wie tyle co mu klienci Powiedzieli. Same plotki.

W każdym razie jeśli tył zostawiasz to przód 11,2r20.

Mam do podarowania dwie takie z bieżnikiem około 30%.

Edytowano przez seweryn20

k120    0

Witam .teraz mam 8,3 R20 i gra a patrzylem na ten katalog i widze ze pasuja jak masz takie opony to za ile i z kad jestes bo ja okolice Bytom Odrzanski a jak poznac zy mam przedni naped od 82

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MarcinBelarus
      Witam. Mam ursusa 1012 i chce założyć mu z przodu opony na balonie, tzn. małe a szerokie takie jak przy rozrzutniku przykładowo.

Jeśłi ktoś robi taką zamianke niech napisze jaki koszt i co potrzebne do zrobienia tego.

Druga sprawa, jest taka iż chce zalożyć bliźniaki z tyłu, same opony przykręcane odpowiednimi uchwytami do felgi. Zakładał ktoś samą opone czy z felgami tylko?

Pozdrawiam.
    • Przez Tomek1209
      Mam zamiar kupić k100 i nie wiem na jakich oponkach wziąć wyższych czy niższych?????????
    • Przez LukaszRol
      Witam zastanawiam sie jaki bybył najlepszy beczkowóz do gospodarstwa 15 ha chodzi mi szczegulnie o pojemność a pracował by w C-360
    • Przez milosz13k
      Mam pytanie czy nalewal ktoś opony 18.4 r 34 bo chciał bym nalac ale w mojej okolicy nigdzie nie nalewaja takich duzych opon. Czy mogł by mi ktos podac adres albo numer telefonu do firmy która nalewa takie duże opony. Z góry dziekuje
    • Przez eugeniusz30
      Witam forumowiczów !

Mam do was pytanie czy u was wulkanizatorzy bez problemu wymieniają opony od ciągników bo ja mam z ty poważny problem jesem obecnie w domu jedynie z żoną i niemam nikogo do pomocy przy zmianie ogumienia a co jeden wulkanizartor odmawia wykracając się a to brakiem czasu a rozmiarem ogumienia. Czy to normalne czy naprawde wulkanizator nie jest w stanie zmienić opon od dużego ciągnika ?