Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
przemoj1

kostka behaton

Polecane posty

przemoj1    3

Witam. Mam pytanie czy kostka behaton 6cm spokojnie mi wystarczy na wyłożenie magazynu pod sprzęty typu przyczepy rolnicze 12 tonowe itp ?

Jak radzicie lepiej wybrać grubszą kostkę czy ta wystarczy spokojnie wiedomo chodzi o koszty. Z tego co sam się orientuje to po 8 cm jeźdżą pełne samochody cięzarowe więc pod sprzęty rolnicze chyba 6 cm wystarczy spokojnie. Oczekuję na fachową odpowiedź

rybkins    0

Witam,

6 to troche mało, na ogół na parkingi, zjazdy itp czyli nawierzchnie po ktorych odbywa sie ruch kołowy daje sie 8 cm, jak tam bedziesz wjezdzal pelnymi tymi przyczepami to jak nic 8, jak tylko bedziesz trzymal puste + jakies siewniki agregaty itp 6 wystarczy, poza tym kosteczka to 1no wazne rowniez co dasz pod spod... przydaloby sie z 5cm podsypki cem-piask ze 20 kruszywka ew pospoly (zalezy zreszta co masz pod spodem) i bedzie na lata.

PS pamietaj ze samochod ciezarowy ma nacisk na oś MAX 11,5T twoja przyczepka pelna z 8 pewnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Zaleźży od budżetu jaki posiadasz,ale myślę,ze te 6cm spokojnie wystarczy pdo maszyny rolicze,nie ma sensu wydawac dodatkowo i decydować się na większą. Taka opcja powinna być w porządku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować