Skocz do zawartości

Polecane posty

120    0
Napisano (edytowany)

Witam mam na sprzedaż prasę niemkę wysokiego zgniotu FORTSCHRITT K 454.
Stan dobry, brak sprężyny i siłownika hederu. Stoi już kilka lat, była sprawna do czasu przejścia na okrągłe bele. Na części, albo przy odrobinie serca dalej posłuży.
Więcej informacji pod nr telefonu 783-791-390
lub email Wojtass_@op.pl.
Cena :2 tyś zł (przepraszam za błąd)
Rynarzewo/ kujawsko-pomorskie
Transport własny, można na kołach(instalacja oświetlenia sprawna)
Pozdrawiam

Wojciech

post-13457-0-61175500-1500499721_thumb.jpg

Edytowano przez 120

Karol445    32
Napisano (edytowany)

Skoro stan ma być dobry to chociaż pomalować by się przydało,  uzupełnić o brakujące części i uruchomić żeby prasowała i wiązała Stoi juz kilka lat pewnie aparaty nie wiążą już a piszesz ze stan dobry. W takim stanie to jako uszkodzona i ewentualnie do remontu

Edytowano przez Karol445

zetorki12    2023

Jak to jest "stan dobry" , to jak by wyglądał dostateczny ? :huh:

120    0

Stan jest dobry a nie idealny jak opisałeś kolego 

Karol445

. Nie ma dziur, ani poważnych ubytków. Maszyna nie jest picowana na sprzedaż. Prosiłbym również o nienabijanie bezsensownych postów w celu niezaśmiecania. Tak jak napisałem wcześniej maszyna była sprawna do samego końca, także wystarczyłoby pewnie poczyścić i nasmarować. Wystawiłem, bo może komuś się przyda jako maszyna/ części, a szkoda mi oddawać ją na złom.

Karol445    32
Napisano (edytowany)

Stan dobry oznacza kompletna i sprawną maszynę tzw zaczepiać i w pole a tu trzeba poważnego nakładu pracy żeby to ruszyło I sam pewnie wiesz że to że pracowała 4 lata temu nie oznacza że będzie pracowała dziś  (aparaty moga juz nie wiązać i możliwe że nie da się juz ich naprawić z powodu korozji) Sam pracuję takimi prasami 25 lat już to coś o tym wiem

Stan idealny to jest tak jak stan dobry z lakierem jak z fabryki lub jeszcze lepszym

Edytowano przez Karol445

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
    • Przez Tadeusz1212
      Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa C-360. Najbardziej mi chodzi o pług, agregat uprawowy, siewnik.
    • Przez damian123141
      Witam, sprzedam prase zwijającą sipma classic . Rok produkcji 2005 , owijanie za pomocą sznurka. jestem jej pierwszym właścicielem, prasa garażowana po każdym sezonie czyszczona. Zadbana , stan bardzo dobry Cena 22 000 do negocjacji !

• Przez kamilo2277
      https://www.olx.pl/oferta/prasa-kostkujaca-fahr-hd360-stan-idealny-film-z-pracy-CID757-IDm9xYU.html
    • Przez Raptor
      Jestem świeżym właścicielem prasy claas variant 360rc i niepokoi mnie wysoka temperatura elektro-zaworów(zaznaczonych na zdjęciu). Z tego co ustaliłem po wężach zawory te są odpowiedzialne za utrzymywanie ciśnienia na nożach. W zależności czy noże są wyłączone albo włączone grzeje się górny lub dolny zawór. Temperatura jest tak wysoko że nie da się dotknąć zaworu ręką. Jest to normalne??? Proszę o jakieś sugestie.