Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piter330m

Zaczep tylny C-325

Polecane posty

piter330m    0

Witam zakupilem przyczepe samozbierającą do mojego ciapka i bardzo mi obwisł zaczep niewiem co robić próbowałem dokrecac ale jest tak zapieczone ze nie da rady prosze o pomoc????

strd    4

A zawleczkę wyjąłeś? Tamten gwint jest spory i nawet zapieczony powinno dać rade ruszyć, ewentualnie WD40 i co ma nie ruszyć jak ruszy ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

A zawleczkę wyjąłeś?

Właśnie nie a przeróbka jakas z c 330

A na co liczysz? Że ktoś Ci przyjedzie to zrobić? Wyjmij zawleczkę i go dokręcisz :D A jak nie to bez odkręcania i tak nic nie zrobisz przecież. Odrdzewiacz i kręcić. Później możesz jakieś podkładki próbować a jak nie to nowa guma. W zasadzie nie do końca wiadomo jaki to zaczep skoro piszesz, że jakaś przeróbka.

romek6340    203

To co ty w końcu masz za zaczep. Wstaw zdjęcie i będzie wiadomo ale w oryginale były takie jak te 2 wyżej. I udało Ci się odkręcić śrubę przez te kilka dni?

piter330m    0

Własnie mam taki jak wyzej taki sam jak w c 328 Co mam robic moczyłem w ropie i nic :( POMOCY

strd    4

nie ropa, tylko coca cola , bo jest lepszym penetrantem, poza tym odpowiednio długo łom w widełki i musi pójść, Nie bój się śruba się nie ukręci. Możesz na niej ciągać nawet naście ton i to szarpiąc w bok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Dawid18
      Witam. Mam takie pytanko: Ile może uciągnąć i jaki nacisk maximum może wytrzymać zaczep rolniczy w c-360???
    • Przez HOSE1982
      Witam koledzy dopiero do was dołączyłem i poszukuje górnego zaczepu do renówki 103,14 czy może ktoś wie a może ma do sprzedania
    • Przez damianXXL
      Witam. Sprawa dotyczy zaczepu, otóz przy zakupie mf gosciu dorzucił zaczep samoróbke, w miare solidny (dobry taki jak żaden) ale sprawa dotyczy głownego mocowania na 6 śrub, czy ono wytrzyma przy transporcie 6-7 ton zboża lub buraków? śruby zaznaczyłem na "czerwono" i o nie mi chodzi czy moze zrobić wzmocnienie do śruby "na żółto" Obawiam sie że moze nie wytrzymać :wacko:

link do fotki--> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ed091c9497828d6.html

ps. przepraszm za błędy w tytule
    • Przez ZETOREXX85
      witam
      czy zaczep widełkolwy w proximie 85 wytrzyma nacisk 18 kN,jeśli nie wytrzyma to ile kosztuje zaczep pitonfix do zetora?
    • Przez Chudini
      Witam forumowiczów. Mam pytanie: czy zwykły zaczep tego typu ( http://www.sklep-gre...ducts_id/265638 ) w ursusie 912 wytrzyma współpracę z tym rozrzutnikiem czy musi być hitch. Proszę o odpowiedź ponieważ chciałbym podczepić ten rozrzutnik do 912 ale mam tylko ten zwykły zaczep.