Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Givera

Amazone ZA-U 1801

Polecane posty

Givera    0

Witam

Niedawno zakupiłem ten rozsiewacz.

Przydała by mi się tabela wysiewu.

Jeżeli ma ktoś w formie elektronicznej takowe tabele byłbym wdzieczny za podesłanie ich mi.

Pozdrawiam

e-szymek    0

Wejdź na stronę Amazone. Tam w zakładkę serwis nawozowy.

Edytowano przez e-szymek

Givera    0

Dzięki wielkie za pomoc.

Myślałem, że jest jak z większością sprzętów czyli książki serwisowe niedostępne.

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piters182
      Witam, stoję przed kupnem siewnika nabudowanego Amazone AD, tylko nie mogę się zdecydować na 2 rzeczy. Pierwsza sprawa to który wał gumowy, czy KW580mm, czy KWM Matrix 600mm.   

Druga sprawa, czy tylny zagarniacz mechaniczny jaskółkowy czy rolkowy. 

• Przez Wick
      witam. pilnie potrzebuje tabeli wysiewu do siewnika  nawozu amazone za u 1501, serdeczne prosze o pomoc pozdrawiam.
    • Przez Niewiem10
      Witam,
      Dokonałem niedawno zakupu siewnika Amazone D8 Super, no i niestety mam problem jak się do niego zabrać. Wcześniej siałem poznaniakiem, więc istnieje trochę przeskok technologiczny Na razie nie mam zamiaru korzystać ze znaczników i ścieżek technologicznych, czy w takim wypadku muszę ustawić na jakąś konkretną cyferkę, aby nie załączały mi się ścieżki automatycznie? Jeżeli tak to na jaką? Do tej pory nie podłączałem nic pod hydraulikę.
      Prosiłbym o pomoc.
    • Przez KamilMaj
      Witam.jeżeli jest coś podobnego to proszę o przekierowanie a jak nie to pisze nowy temat, przymierzamy się z bratem do zakupu rozsiewacza i na Agro Tech Kielce spodobał nam się Langren 500l dwu talerzowy typu Lej i ciekawi jesteśmy czy to równo rozsiewa i jak się sprawuje czy może lepszym wyborem będzie Stara amazone ZA-E603?
    • Przez Krystian1608
      Witam serdecznie, mam siewnik Amazone D7 3 m. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak ustawić go pod wysianie łubinu żółtego. Łubinu chcę zasiać ok. 180 kg na ha. Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.