Skocz do zawartości

Polecane posty

Siema wszystkim, ja tu z takim zapytaniem, da mi ktoś jakieś namiary na części zamienne do amazone, jakiś używane??? potrzebuje nadstawki 500, no i czy wogóle moge dołożyć jeszcze jedną, bo mam 500 i 1000 i między nie chciałbym włożyć jeszcze jedną. I tylniej rury osłonowej potrzebuje.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

siewnik to ,nawozowy

Okej siewnik nawozowy

Edytowano przez Profil usunięty

e-szymek    0

Jeśli Ci ciągnik dźwignie, to możesz dołożyć. W sumie to u mnie ZAM ma łącznie 3500, bo przy niektórych nawozach żeby wsypać 3t trzeba było rozgarniać. Części to raczej oryginalne, albo gdzieś w Google poszukaj.

Wiadomość z agroFakt.pl

O ciągnik się nie martwie bo najwyżej założe większy balast:) ale ostratnio widziałem na siewniku, że maks trzy tony, a tam wchodzi tak na maksa 2700 kg saletrosanu. I tak myślałem żeby dołożyć jedną nadstawke 500 żeby na spokojnie wkładać tam 3 tony, a dosypywać 2,5 tony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.