Skocz do zawartości
krycha

Przedni TUZ z Same Silver 110 do Explorer 80

Polecane posty

krycha    0

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy przedni tuz od Same Silver 110 nadawałby się do mojego Explorera. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Tuzy    2

Wykonam TUZ do praktycznie każdego ciągnika ceny od 1800 zł

tel. 533 153 498  mail tuzy@poczta.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cezar1111
      jakie znacie awarie ciągników same
    • Przez piotrek4x4
      Witam może ktoś z was posiada taki zestaw i mógłby się podzielić informacjami na ten temat. pozdrawiam
    • Przez Tobiasz912
      Mieliście jakieś poważne problemy z Same Roller 70 bo mam zamiar kupić takiego ?
    • Przez gasnica
      Siemka bracia. Mam ten sprzecior od 4 miechów i od początku miałem problem z wył. przedniego napędu :angry: mianowicie jak jest zimny (a czasem nawet jest rozgrzany) to za Boga nie idzie wyłonczyć go. Co z tym zrobić? Słyszałem że można jakoś bezpośrednio podłaczyć pod elektromagnes ten wyłącznik ale gdzie jest ten elektromagnes? A tak to super ciągniczek:) polecam każdemu. Malo pali, zwrotny, idealny do tura i swoje zrobi:) super
    • Przez faofar
      witam wszystkich traktoro maniaków
      posiadam takiego
      rollera 70w od nowości ma 2 lata i od nowego jest w nim problem z ogrzewaniem .
      pracuje z przyczepa do wywozu drewna na obrotach 1000-1200 max, zagrzac go do normalnej temperatury na wsakzniku nie ma szans , teraz -10 to ledwo wskazówka sie rusza .chłodnica zasłonieta na maxa z przodu.Termostat zmieniony
      temperature łapie jak gonie nim po drodze z predkościa 40km/h
      jak tam sie ma ta temperatura u innych uzytkowników takiego MAKARONA SAME
      POZDRO