Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arkadix4

Amazone D7

Polecane posty

arkadix4    0

Witam, mam pytanie a mianowicie jak ustawić dźwignię wysiewu do Amazone D7 dla poszczególnych zbóż?

FINN    1030

trzeba mieć jakąś tabele wysiewu... i tam jest podane ile i na jaką nastawę się ustawia...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

coffey23    17

najłatwiej zmierzyć obwód koła razy szerokość i próba krecona najdokładniejszy sposób

Wiadomość z agroFakt.pl

lukejro    194

Na stronie Amazone masz tabele wysiewu do wszystkich zbóż oraz gotowe wzory do próby kręconej dla poszczególnych modeli siewników....

dromik    4

Jak kolega wyżej napisał na stronce amazone jest podane do siewników D7 nic tylko sobie nazwy z niemieckiego przetłumaczyć. Jeśli chcesz mogę ci przesłać na email tabele do D7 super S i specjal II. Jak coś pisz pw.

pasiu66    17

Koniecznie zrób próbę, na tabele nie patrz bo nijak się mają do ilości wysiewu.

scott11    0

Zastanawiam się , czy przypadkiem mój d 7 pracuje poprawnie . Chodzi o wysiew nasion który odbywa się nie jak w poznaniaku równomiernie lecz praca aparatów wysiewających jest skokowa . Chyba coś tu jest nie tak ? Co sądzicie ?

Burn001    16

wszystko jest w jak najlepszym porządku bo tak właśnie działa przekładnia bezstopniowa w amazone

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Cześć!
      Stoję przed dość pilnym wyborem rozsiewacza.
      Otóż w grę wchodzą:
      1. Amazone ZA-M 1001 Special
      2. Rauch MDS 17.1/19.1
      3. Kverneland CL 1100
      Co możecie o nich powiedzieć? Jak z jakością powłok lakierniczych?
      Cena i odległość nie ma znaczenia bo są one w przedziale 15-17,5 tyś netto a do dilerów mam od 800 m do 15 km 
    • Przez Thorod
      Witam, kupie nadstawkę s500 do amazone za-m 1500, może byc z plandeką. Zapraszam na priv.
    • Przez emtezecik
      Witam kolegow i kolezanki 
      Amazone Zam II 12-36 problem polega na zasuwach hydraulicznych silowniki jednokierunkowe i sprezyna . Sprezyna otwiera , silownik zamyka .lekko jest skorodowany na zasuwie i sprezyna sie przycina siejac 200 kg saletry na jednym talezu otwiera do konca a na drugim na 70 % bo sie zacina . Smarowalem . Naciagalem sprezyne i problem powraca . Gdzie znalezc silowniki dwukierunkowe i ewwntualnie od czego pasuja ? Szukam tez walka wom do amazone i ew zdjecie sprzegielka. Pomoze ktos ? Pozdro
    • Przez grzeskw75
      Witam Panowie, czy ktoś wie czy w siewniku amazone d9 jak na zdjęciu znaczniki podczas siewu składają się do pionu czy są lekko pochylone? Z góry dziękuję za odpowiedź 

• Przez adam77tc
      Witajcie,
      kupilem siewnik amazone d8/40 i przyznam sie że nie wiem jak go ustawić na 1h. Wczesniej mialem poznaniaka i byla tabela wysiewu i nigdy nie robilem proby kreconej.
      Prosze was o porade jak to sie robi na 1h.
      Koła maja rozmiar 10.5/75- 15.