Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arkadix4

Amazone D7

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arkadix4    0

Witam, mam pytanie a mianowicie jak ustawić dźwignię wysiewu do Amazone D7 dla poszczególnych zbóż?

FINN    1044

trzeba mieć jakąś tabele wysiewu... i tam jest podane ile i na jaką nastawę się ustawia...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

coffey23    19

najłatwiej zmierzyć obwód koła razy szerokość i próba krecona najdokładniejszy sposób

Wiadomość z agroFakt.pl

lukejro    223

Na stronie Amazone masz tabele wysiewu do wszystkich zbóż oraz gotowe wzory do próby kręconej dla poszczególnych modeli siewników....

dromik    4

Jak kolega wyżej napisał na stronce amazone jest podane do siewników D7 nic tylko sobie nazwy z niemieckiego przetłumaczyć. Jeśli chcesz mogę ci przesłać na email tabele do D7 super S i specjal II. Jak coś pisz pw.

pasiu66    17

Koniecznie zrób próbę, na tabele nie patrz bo nijak się mają do ilości wysiewu.

scott11    0

Zastanawiam się , czy przypadkiem mój d 7 pracuje poprawnie . Chodzi o wysiew nasion który odbywa się nie jak w poznaniaku równomiernie lecz praca aparatów wysiewających jest skokowa . Chyba coś tu jest nie tak ? Co sądzicie ?

Burn001    16

wszystko jest w jak najlepszym porządku bo tak właśnie działa przekładnia bezstopniowa w amazone

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Wick
      witam. pilnie potrzebuje tabeli wysiewu do siewnika  nawozu amazone za u 1501, serdeczne prosze o pomoc pozdrawiam.
    • Przez Niewiem10
      Witam,
      Dokonałem niedawno zakupu siewnika Amazone D8 Super, no i niestety mam problem jak się do niego zabrać. Wcześniej siałem poznaniakiem, więc istnieje trochę przeskok technologiczny Na razie nie mam zamiaru korzystać ze znaczników i ścieżek technologicznych, czy w takim wypadku muszę ustawić na jakąś konkretną cyferkę, aby nie załączały mi się ścieżki automatycznie? Jeżeli tak to na jaką? Do tej pory nie podłączałem nic pod hydraulikę.
      Prosiłbym o pomoc.
    • Przez KamilMaj
      Witam.jeżeli jest coś podobnego to proszę o przekierowanie a jak nie to pisze nowy temat, przymierzamy się z bratem do zakupu rozsiewacza i na Agro Tech Kielce spodobał nam się Langren 500l dwu talerzowy typu Lej i ciekawi jesteśmy czy to równo rozsiewa i jak się sprawuje czy może lepszym wyborem będzie Stara amazone ZA-E603?
    • Przez Krystian1608
      Witam serdecznie, mam siewnik Amazone D7 3 m. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak ustawić go pod wysianie łubinu żółtego. Łubinu chcę zasiać ok. 180 kg na ha. Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję  
    • Przez Konrad2510
      hej mam pytanie, mam możliwość zasiania sobie amazonka 12 rzedowa z gps, koleś mówił że sial qq a teraz sieje buraki.. Sial ktoś może takim siewnikiem buraki? nie za ciężkie ma sekcję i nie posieje za gleboko

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.