Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tucha

jaki podnośnik kubełkowy?

Polecane posty

tucha    0

Witam

Mam pytanie, a mianowicie chcę zakupić sobie podnośnik kubełkowy czy macie może jakąś firmę godną polecenia?

Wiadomość z agroFakt.pl

e-szymek    0

Drzewicz robi podnośnik kubełkowe do swojej suszarni. Warto się zastanowić nad tym, bo jej koszt to około 90 000 zł netto, w tym masz podnośnik, który mogą Ci podnieść do wysokości binu za stosunkowo niewielkie pieniądze. Podnośnik jest bez wieży. Widziałem, i rozmawiałem z gościem, który to posiada i jest zadowolony, więc my też będziemy w to inwestować jeśli się uda - w tym roku.

Biorąc pod uwagę, że jeśli planujesz suszarnie, to można taki zakup rozważyć. Koszt łącznie będzie większy, ale tu w cenie masz podnośnik, za który w moim przypadku musiałbym wydać około 30-40 tys.

tobago    6

Zastanawiam się jakie rozwiązanie wykorzystać u siebie. Baza magazynowa ok 100t (nie mam suszarni). Wysokość ok 11-12m. Co byście wybrali? Pionowy nowy i używany kubełkowy, oba z wydajnością ok 20t/h to podobny koszt ok 8-10tys.

e-szymek    0

Ale wieżę do kubełka musisz budować? O jakim konkretnie kubełku mówisz w przypadku tej ceny?

tucha    0

A ma ktoś może maszynę z firmy RESTAL ze Starogardu Gdańskiego? pytam bo to blisko mnie i na transporcie taniej trochę będzie. Byłam u nich, oglądałam i wydają się solidne i w rozsądnej cenie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez kojanek
      mam problem z opuszczaniem podnośnika , podnosi normalnie bez żadnego problemu ale nie chce opuszczać.kodów nie emituje żadnych i nie zawsze działa z  przycisków na błotniku,czasem jak go najdzie to potrafi działać przez kilka godzin poprawnie a innym razem tylko z błotnika a potem już wcale nie opuszcza co eliminuje ciągnik z pracy z pługiem.jest to model ehr bosch z trójkątnym panelem sterowania