Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam wszystkich Agrofoto

Mam ogromny problem ponieważ chcę kupić agregat tylko nie wiem jaki jestem bardzo zmieszany ofertami

Agregat miałby współpracować z Zetor forterra 120hsx dodam że ziemie są rędziny cięższę i lżejsze

(agreg.3metrowy) :)

boku27    222

Amazonka nabudowana jest ciężka zresztą jak wszystkie aktywne to Zetorek będzie miał co dźwigać. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Właśnie o ten udzwig chodzi czy da rade zebym gwiazdek nie oglądał :( no i traktorka nie zajechał :mellow:

Rozważam też 2.5 metra

Cooler2010    5

Myślę że 3 metrowy agregat z siewnikiem nabudowanym będzie w sam raz dla takiego ciągnika bo waga i udzwig jest taka sama jak w mocniejszych hsx'ach (różnica w mocy i ogumieniu)

Mario81    6

Kolego kup normalna brone wirową tzw cykotiler bo wahadłowa na ciężkiej ziemi to zrobi tyle co nic.3 metry z hydropakiem i spokojnie bedzie w tym zestawie chodził.Oczywiscie są lzejsze i ciezsze zestawy ale to bedziesz widział oglądajac.U mnie jd 4cyl 100km chodzi bez problemu w takim zestawie a zetor ma chyba wiekszy udzwig bo mój tylko 4600kg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Scoti
      Witam mam pytanie dotyczące agragatu agro lift TYP-AUS 2 z wałem packera 2.5m jakieś opinie o nim ewentualnie jakaś lepsza firma w podobnym przedziale cenowym ?
    • Przez dobruchowskiYT
      Witam forumowiczów O jakiej szerokości roboczej agregat (nowy najlepiej Polskiej firmy lub taniej zagranicznej)  dałby radę uciągnąć ciągnik 140 koni, na głebokość około 25 centymetrów na ziemiach IV-V klasa, na większości płaskich pól? I jakiej firmy byście polecili taki Agregat ? Może jakieś ceny ? Niech wypowiedzą sie osoby posiadajace taki agregat z ciagnikiem 140-150 koni. Czy jest to wydajne ?  Czy może szybciej w takim wypadku będzie szla orka pługiem obrotowym 4x50 z prędkością 10km/h z głębokością 25 cm? Czekam na dyskusję i jakieś rady Pozdrawiam
    • Przez pppppp_94
      Witam
      Posiadam John Deera 90 KM i zastanawiam się na kupnem agregatu uprawowego lub uprawowo-siewnego.
      Gleby średnie, klasa 3, trochę gliny (ale tylko miejscami). Pola są raczej małe od 0,5 ha do 1,7 ha.  Teren z kilkoma górkami.
      1. Czy agregat uprawowo-siewny jest dobrym rozwiązaniem na tak małe kawałki? Czy nie zajmie mi więcej czasu składanie go z każdym nawrotem na polu niż oddzielna uprawa i siew? Jak to wygląda w praktyce? Dodam że posiadam siewnik Amazone 3 metrowy i agregat uprawowo-siewny również musiałbym dobrać 3m. Czy w takim zestawie JD 90 KM da radę ?

2. Może lepszym rozwiązaniem będzie agregat uprawowy? Jaką szerokość polecalibyście do takiego ciągnika  i takiego  terenu ja wyżej opisałem?
      Osobiście bardziej myślałem nad agregatem uprawowym 3.6 metra, da radę ?

• Przez Thorod
      Sprzedam Agregat uprawowo siewny Amazone d7 super s. Duza skrzynia, po wymianie łożysk na oryginalne Amazone, sciezki i znaczniki powschodowe, drobny wysiew. Agregat po wymianie przednich tulej, na hydropaku, który jest nieuzywany od nowosci. Wiecej na priv(zdj). stan bdb
      Cena 9900zl

• Przez BaRtEk7710
      Witam mam zamiar kupić (używany) zestaw siewny amazone .Chciał bym abyście podpowiedzieli mi jaka brona będzie lepsza na rędziny do ciągnika 170KM Kg czy Ke .Mam na oku Ke lecz spotkałem się z opiniom że będzie za słaba . Oraz jaki siewnik wybrać mechaniczny czy pneumatyczny z jakim komputerem i jaki model .Dodam że chciał bym siewnik nabudowany

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.