Skocz do zawartości
nasil90

skrzynia

Polecane posty

nasil90    94

mam pytanie co do skrzyń bo z tego co się oriętuje to mf serii 30xx mają wadę skrzyni

I tu mam pytanie czy np mf 3115, 3125 mają taką samą skrzynie <_< bo z wyglądu są bardzo podobne tylko czy skrzynia ta sama?

sosek xu li    4

Ktoś ci nagadał głupot że maja wadę skrzyni. Wiadomo jeżeli jest zajechana to zajechana żadna filozofia. Tak samo jak w każdym innym ciągniku niezależnie od marki.

Wiadomość z agroFakt.pl

nasil90    94

no to się cieszszę bo bardzo mi się podobają te ciągniki i po rozmowach z ludzmi doszedłem do wniosku że to jednak wypracowanie a nie wada

PronarekP5    25

a propo mth to czy te mf moga mieć z "90r. np. 6500mth. czy to jakiś pic ? i jaki jest stosunek mth do godz. zwyklej(ile sie składa godzin na jedna mth) moze nie ten dział ale jak już weszło na motogodziny to zapytałem :)

michal83    0

Z tymi skrzyniami w MF cos jest nie tak. Nie dalej jak tydzień temu byłem z sąsiadem oglądac MF był to model3095. Sąsiat już tak się na niego napalił ale z kupna nic nie wyszło. powód prosty skrzynia się posypała ma szczęscie jeździlł nim jeszcze własciciel. Przyznaje ciągnik naprawde ładnie wygłądał ale co z tego :)

nasil90    94
Z tymi skrzyniami w MF cos jest nie tak. Nie dalej jak tydzień temu byłem z sąsiadem oglądac MF był to model3095. Sąsiat już tak się na niego napalił ale z kupna nic nie wyszło. powód prosty skrzynia się posypała ma szczęscie jeździlł nim jeszcze własciciel. Przyznaje ciągnik naprawde ładnie wygłądał ale co z tego :)

nie sądze żeby skrzynia się tak nagle rozsypała mu :) si być pewnie wina wzłego oleju albo właściciela

milk    0

Słuchajcie te sprowadzane MFy mają cofane liczniki i dlatego są takie szopki nawet roczniki im przerabjają .Roczniki są bite na zbiorniku z tyłu ciągnika

Marcin91    280

No właśnie z tym zmienianiem daty produkcji i cofaniem liczników coś słyszałem... Ponad pół roku temu oglądałem MF 6160 z 98r. i miał zaledwie ponad 2500 mth... Trochę mnie zdziwiło, że tak mało... A jeszcze znajomy, z którym byłem pytał się właściciela, czy nie da się go przerobić na młodszy ciągnik, bo mu się spodobał i mógłby go kupić, ale na takie dofinansowanie co dają do ciągników nie starszych niż 5 lat... A właściciel na to, że mógłby, ale mu się nie chce tego robić, bo takiego jaki jest też sprzeda...

matidi    0

Na tylnich felgach na rancie! I nie przesadzajcie z tymi mf i cofaniem liczników ja swojego kupiłem z serwisu mf i jestem zadowolony! ps. był serwisowany

przemo75    1

Rocznik MF-a jest zakodowany w numerze seryjnym ciągnika, co do skrzyni biegów w serii 3000 i 3600 to prawda, po prostu za słaba skrzynia w stosunku do silnika ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się