Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
peter855

dzielnik strumienia c 360 gpw

Polecane posty

peter855    0

Witam,

Założyłem do mojej 60tki pompę dodatkową nsz 50 . wszystko pięknie gra i dźwiga, z jednym małym mankamentem. otóż przy wysokich obrotach wydajność pompy sięga 112 l/min, rozdzielacz nie daje rady tego przepuścić i olej mi się grzeje. Pomyślałem że założę dzielnik strumienia i ustawię na króćcu priorytetowym przepustowość 50 l/min a resztę na przelew, dzięki czemu będę miał stały wydatek niezależnie od obrotów. Zakupiłem dzielnik od GPW stosowany również w ostrówku i się nieco rozczarowałem. Otóż wyjście regulowane ma bardzo małą średnicę, i boję się że nie przepuści mi tych 50 litrów, ponadto nie wiem jaki jest zakres regulacji takiego dzielnika. może ktoś wie coś na ten temat, albo ma ktoś jakieś inne rozwiązanie? czy taki dzielnik ma możliwość regulacji ciśnienia w układzie? czy już jest ustawiony na konkretne ciśnienie?

uglibugli    74

Nie wiem dokładnie do czego w GPW albo w KTO służył ten dzielnik ale podejrzewam ze w GPW chodziło o wspomaganie które podejrzewam ze pobierało max z 10 litrów no licząc ze przepuści ci 20 l wiecej bym temu urządzeniu nie dawał bo w KTO chyba służył on do tego ze puszczał olej na podpory i obrót wiec też za dużego zapotrzebowania nie było :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jaco512
      Myślał ktoś nad tuningiem : turbo czy inne zabiegi żeby było z 60 km?
      może praktykował ktoś wyciszenie jej?
    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4

Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez RometOgar200
      Witam nie wiem, gdzie powinienem dać ten temat, ale myślę,że tutaj jest odpowiednie miejsce na to, a więc przechodząc do tematu zbliża się zima ,a ja po zamontowaniu turbiny nie mam jak włożyć oryginalne ogrzewanie i widziałem ostatnio w sklepie farelkę na 12v do zapalniczki i taką matę grzewczą ,którą wkłada się pod tapicerkę siedzenia. Jak myślicie zda to egzamin w 60-siątce, żeby szyby chociaż nie parowały, bo nie mam czasu, żeby w tym zrobić zabudowę podłogi i i ogrzewanie takie jak powinno być tzn, że normalna nagrzewnica i wiatrak.
      farelka podobna do tej http://allegro.pl/nagrzewnica-samochodowa-grzejnik-farelka-150w-12v-i7092304895.html#thumb/2
      a mata grzewcza podobna do tej http://allegro.pl/mata-grzewcza-grzejna-pod-tapicerke-12-v-komplet-i5951387177.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMzgzODQ2NDMAMjQzOTUyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=17045e95-0222-4134-bcb9-faa6bdaf618a
    • Przez pioetek
      Tak jak w temacie myśle czy da rade jakoś przerobić układ kierowniczy w ursusie 4011 tak żeby wsadzić do niego wspomaganie elektryczne i czy jest to w ogóle możliwe proszę o was o pomoc
    • Przez AgroKarwowo
      Mam pytanie czy ktoś kiedyś widział słyszał o przednim womie do 3p w jaki sposób wyprowadzić wałek z przodu?