Zaloguj się, aby obserwować  
stafmen

Fiat 8090

Polecane posty

stafmen    2

Witam.

Mam problem ze skrzynią biegów w ww ciągniku. Ktoś coś wie na ten temat? Ktoś już może to rozbierał? Jak by była jakaś książka serwisowa do sprzedania to również nie pogardzę.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

Mikruss    466

rozkręciłeś ta skrzynię??

jest prosta jak budowa cepa, wejdź na stronę podaną wyżej przez kolegę i tam masz dokłądne katalogi lub nawet na stronę polską new hollanda i tam są rysunki katalogowe też jak na stronie włoskiej ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawid18913
      Witam, jak wymontować pompę z tego ciągnika, czytałem na innym wątku że z całą podstawa z kołem zębatym, odkręciłem dwie sruby od dołu, jedna z góry i widzę że jest jedną z tyłu ale bez nakrętki niby żadna sruba już nie trzyma a pompa nadal nie chce zejść
    • Przez Wojtek
      chciał bym sie dowiedziec troche na temat t150k a dokładniej jak sobie radzi na ciezkich i górzystych polach, czy silnik łatwo traci obroty i sie szybko dusi pod górki i czy jest awaryjny
    • Przez Qwerty12
      Witam, w jcb fastrac 155-65 mam problem z amortyzacją, poziomowaniem tylnej osi. Siłowniki są całe schowane, Ciągnik "siedzi" maksymalnie na dole. Jakie mogą być przyczyny?
    • Przez Qwerty12
      Witam, w fastracu 155-65 na wyświetlaczu prędkości wyświetla się błąd tak jakby "proC" lub "proG". Co on oznacza? Jak go skasować? W tej chwili nic nie można przełączyć na wyświetlaczu, cały czas wyświetla się błąd. 
    • Przez Sadownikx2
      Witam.
      Czy można szybko jeździć z włączonym przednim napędem po piachu na 4 biegu?
      Czy opona się szybciej zużyją czy coś wybuchnie?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj