Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
logitech55

Rzodkiewka w tunelu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

logitech55    1

Jaka jest opłacalość zasiania rzodkiewki na nowalijkę? Tunel nieogrzewany - jaki jest odpowiedni moment do takiego zasiania? Czy przykrywać włókniną? Kupiłem odmianę noba czy ktoś ją miał i co może o niej powiedzieć?

JARAS    5

Ja tylko na własnu użytek i sałate to po małej grzadce na nowalijke pod folia :D

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelJD    13

Siać jak się da z wiosny, kiedy to uda się uprawić. Jeśli dawałeś obornik to bym nie siał, bo parch wchodzi. Na tunel wychodzi ok 40tyś nasion. Zasiać i przykryć włókniną. Na wiosnę z wczesnych warzyw są zawsze jakieś pieniądze, ale jest ryzyko bo może wymarznąć. Pęczek na wiosnę wychodzi około 1,5 może nawet trochę więcej zł za sztukę.

mariusz b    21

Z obornikiem jest różnie. My ładujemy specjalnie jak najwięcej ( warstwa ponad 30cm) żeby jak najcieplej od spodu było. Siać można i przed zimą wtedy najwcześniej wychodzi. No i oczywiście żeby przykrywać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez diabel2
      Jakie polecacie odmiany wczesnej rzodkiewki?
    • Przez RubenDesiewicz
      Witam, chciałem skalkulować opłacalność uprawy rzodkiewki w gruncie oraz pod osłonami na sprzedasz i zdobyć parę informacji potrzebnych mi do rozpoczęcia uprawy.. Czy taka uprawa była by opłacalna? - pytanie to zadaję do osób które wiedzą coś na ten temat.

Czy rzodkiewka schodzi na giełdach? Nie ma problemu z jej zbytem? Czy zbierając np. 1 tys pęczków - sprzedam je na giełdzie?

Jak jest z pęczkami, ile rzodkiewek daje się w jednym pęczku to jest na ilość czy wagę? Bo wszędzie widzę inną liczbę.