Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na moje jest to rocznik 1986-87. Po czym to wnioskuje? po pierwsze szerokie koła były od 1982 roku, po drugie mocowanie przednich migaczy i lamp obrysowych są zamocowane powyżej tej rurki mocującej, takie umiejscowienie migaczy było stosowane bodajże od rocznika 1986-87. Roczniki 1988 miały dodatkowo zamocowane migacze (takie prostokątne) na karoseii nad przednimi kołami (tych migaczy na zdjeciach nie widze). Tylko nie pasują mi tylne lampy bo powinny być chyba trzy czyli kierunkowskaz, światło i stop. Ale niech bedzie, że obstawiam rocznik 1986 - 87. Tylko chyba ten model był na eksport i może to być starszy model tylko podpicowany tak samo jak ursus bizon. Teraz juz dużo zapomniałem ale kiedyś chciałem Bizona kupić (kupiłem jednak coś innego) i wiedziałem czym dany rocznik się różnił.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v