Maciek00038

Katalog do mf 2640

Polecane posty

Maciek00038    0

Witam, bardzo potrzebuję katalogu do MF 2640, jeśli posiadacie, albo wiecie gdzie znaleść, proszę o wiadomość na emaila : Maciek0097@interia.eu

Wiadomość z agroFakt.pl

bartas616    9

moge prosic o katalog i wszelkie informacje na temat serii 2000 ?

bartas618@wp.pl

z góry dziekuje!

ant66    0

Witam.Poszukuję katalogu do 2640 oraz instrukcji napraw. Jakim momentem dokręcić śruby głowicy? Silnik A6 354.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      witam ostatnio przebiła i rozerwała się opona od mojego MF więc pojechałem kupić druga podniosłem stronę ciągnika do góry i tu niespodzianka. koo mimo wyłączonego hamulca i biegu nie chce się kręcić. zupełnie jakbym miał mechanizm ciągle załączony. grzybek od mechanizmu jest wyciągnięty nie wciśnięty. co tam mogło się popsuć. i czy jest możliwość że poprzedni właściciel mógł go zaspawać na stałe?. Ciągnik od samego początku ma duży promień skrętu z podczepiona maszyna w górze jeszcze gorszy czy to może być przyczyną?
    • Przez NorbertSzymanek
      Witam mam problem z migającym przyspieszaczem D na rozgrzanym silniku czym to może być spowodowane?
    • Przez crypto
      Witam 
      Posiadam MFa 6490 z 2011 roku i probuje nim pracowac z agregatem uprawowo siewnym. Mam tylko problem ze znacznikami. Znaczniki sa na silownikach jednostronnego dzialania, poniewaz w druga strone chowa go sprezyna. Czyli mamy uklad jak np. w wywrocie przyczepy. Problem jest taki ze nie wiem gdzie, jak, czy w ogóle da przestawić rozdzielacz hydrauliki pod taki silownik. W MFach 3080, 5430 sa takie sruby przy rozdzielaczach i nimi ptzestawia sie na siłowniki jednostronne. 
      Wiem ze wystarczy przesunac wajche w druga strone i silownik sie schowa tylko ze wtedy pompa bije ciśnienie w wolne gniazdo az slychac po silniku to obciążenie.
      Pomoze ktos?
    • Przez Nemo123
      Witam. Mam taki problem ze w modelu 6245 rozłącza mi wałek wom. Jak podepnę do glebogryzarki wszystko jest ok a jak zapnę mulczer to po włączeniu walka przydusi lekko silnik i zaczyna migać kontrolka od walka. Jak załącze jeszcze raz to ucina śrubę zabezpieczająca na wałku. Ktoś wie gdzie szukać przyczyny ?
    • Przez arturwojna
      Witam
      Mam problem z mrugającą kontrolką sprzęgła. Po przekręceniu kluczyka mruga i także podczas jazdy. Gaśnie jedynie po naciśnięciu sprzęgła. Czuć też poślizg tarcz na rozgrzanym ciągniku przy ciężkiej pracy ( prędkość jazdy spada a obroty silnika nie- 4-D) Czy może ktoś miał taki przypadek ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj