Skocz do zawartości
marles

Kultywator 14 zębów

Polecane posty

marles    23

Witam w związku z tym że jest zima postanowiłem zrobić kultywator.Ale potrzebuję wymiarów takiego kultywatora na 14 zębów czy był by ktoś w stanie zmierzyć swój kultywator i podać tutaj wymiary? I jakie profile będą najlepsze? Z góry dzięki za pomoc.

Edytowano przez marles

undisputed    0

Policz czy się opłaca samemu od podstaw spawać, może lepiej gdzieś dorwać ramę albo kupić w kiepskim stanie i odnowić ( np z pokrzyw od większego rolnika). A te 14 zębów to na ile szer roboczej. U mnie tam jakieś dwa kultywatory stoją polskie, bodajże 2,2 m i 3,0 to mogę juro zmierzyć.

marian2011    111

Dokładnie kolego jak musisz kupić materiał plus robota elektrody tarcze poza swoją satysfakcją że samemu zrobiłeś to dostaniesz po kieszeni ja swojego w idealnym stanie plus dodatkowy komplet redlic takie kiedyś dawali i ojciec schował dostałem 500 zł bo tak chcą na Tablicy plus minus

Wiadomość z agroFakt.pl

marles    23

U mnie tam jakieś dwa kultywatory stoją polskie, bodajże 2,2 m i 3,0 to mogę juro zmierzyć.

Jak możesz to pomierz tego na 2,2 m i najbardziej mi zależy na wymiarach układu zawieszania. Jak możesz to nanieś na to zdjęcie http://c.wrzuta.pl/wi3058/c1078387001e59c652b544c4/kultywator wymiary z góry dzięki za pomoc.(chyba że masz inną ramę ale ja będę spawał coś na wzór tej)

A kultywator szukałem w mojej okolicy w przyzwoitej cenie ale nic ciekawego nie znalazłem :(

Edytowano przez marles

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, mam do sprzedania kultywator 2.4m z pojedynczym wałkiem, niedrogo. Jak jesteś zainteresowany to pisz na priv.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się