Skocz do zawartości
PrzemoO

Dominator 98 Maxi plus przystawka do kukurydzy

Polecane posty

PrzemoO    8

Rozglądam się za przystawką do kukurydzy do kombajnu Claas Dominator 98 Maxi z silnikiem mercedesa 200 km. Pytanie 5 czy 6 rzędową. Zastanawiam się nad zakupem przystawki 6 rzędowej, jaką przystawkę proponujecie w przedziale cenowym do ok 40,000 zł. Oczywiście z docinaczem. Czy brać pod uwagę sztywną, czy tylko składana? Czy

Jeszcze jedno pytanie odnośnie hydraulicznej regulacji szczeliny w przystawce, czy wszystkie to mają i jakie ma to dokładnie zadanie.

Edytowano przez PrzemoO

macko25    5

a powiedz mi jak tu jest wymiana klepiska łatwa szybka czy trzeba zdjąc gardziel przedni podajnik ktorym zapinać heder ????

PrzemoO    8

Raczej trzeba odpiąć gardziel, jeszcze tego nie robiłem bo dopiero kupiłem ten kombajn.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnikix
      Witam
      Interesuje mnie zakup nowej brony talerzowej, firmę którą wybrałem po przeczytaniu wielu postów i wysłuchaniu wielu opinii użytkowników tychże maszyn jest Akpil - dosyć wysoka jakość za w miarę przystępna cenę.
      Teraz z kolei mam inny problem... Szukam brony która sprawdzi się na glebach lekkich(głownie 4b-5,czasami 6 klasa) w znacznej mierze kamienistych. Brona ta ma być również z wałem doprawiającym - strunowy, rurowy , strunowo-rurowy? Nie zdecydowałem się również w tej kwestii ...
      Innym aspektem jest ułożenie talerzy, czy lepiej patrząc na maszynę z góry wybrać tą, która ma ułożenie w kształcie litery X czy może ta która ma ułożenie talerzy w kształcie litery V?
      Czy to ma jakieś znaczenie? Jeśli tak to jakie?
      Jeszcze inną sprawą jest nacisk na talerz, brony zawieszane nacisk ten mają dosyć niski, a brony ciągnione są o wiele droższe i do tego w większości wypadków moc ciągnika którym dysponuję(105KM) nie pozwoli raczej na owocną współpracę brony talerzowej z tymże ciągnikiem.

Podaje link do strony maszyn marki akpil aby każdy mógł zobaczyć o czym ja właściwie piszę http://www.akpil.pl/pl/kategoria/42
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez Kizo
      Poszukuję informacji na temat nasion kukurydzy LG 3215 a dokładniej chodzi o to czy ktoś posiada takowe nasiona zaprawione w 2007 lub 2008 roku czy są dostępne tylko takie poddane ponownie ocenie w 02-2008 a zaprawiane pod koniec 2006. Podsumowując szukam informacji czy są dostępne w sprzedaży "świeże" nasiona wyżej wymienionej odmiany czy tylko takie poddane ponownie ocenie.
    • Przez Pajej
      Jak w temacie Fortschritt MDW 525 vs dominator 96 ceny podobne