Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
blondynek2004

Awaria przekładni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam

Mam problem tak jak w temacie ale od początku podczas tegorocznych wykopków mój bolko z643 zbuntował się i to tak że resztę ziemniaków kopałem kopaczką ale wracając do tematu stanęło wszystko czyli wszystkie 3 taśmy na początku myślałem że to kamień ale okazało się że nie co najdziwniejsze taśmę można ręcznie cofnąć ale przy próbie uruchomienia znów się zatrzymuje. Doszedłem do wniosku że padła przekładnia ta pomiędzy dwoma pionowymi taśmami i tu moje pytanie czy ktoś kiedyś w jakiś sposób wyjął tą przekładnie bo mi nie udaje się i jestem już na granicy cięcia bolka.

Naprawdę nie mam już pomysłów w jaki sposób można wyjąć tą przekładnie bardzo proszę o pomoc

chodzi mi o to ustrojstwo zaznaczone na zdjęciu

post-21059-0-70082100-1383856358_thumb.jpg

Edytowano przez blondynek2004

mtz82r96    4

Naprawiłeś już? Nigdy się nią nie zajmowałem, ale może pomoże ci schemat z katalogu części (o ile go nie masz).

post-18836-0-90728200-1386438257_thumb.jpg

post-18836-0-29674700-1386438352_thumb.jpg

post-18836-0-28479500-1386438474_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TheCinek
      Drodzy agrofotowicze i agrofotowiczki zamierzam zakupić wóz paszowy, chciałem zakupić zagraniczny ale ostatnio przedstawiciel polecił mi właśnie tego Metal-Techa przemawia za nim cena i gwarancja na 2 lata... Ale czy to będzie mieszało??? :blink: Znajomy ma inny polski paszowóz to stoi i podwórko ozdabia :huh:
    • Przez strawbery
      Mam problem z mf 5445 cofają do tylu tak jak by się zablokował tylny rewers bo ani go sprzeglo ani rewes go nie rozlaczyldopiero go zgasilem na biegu. Może ma ktos pomyśl co mu może być ???
    • Przez dexter00
      Witam.problem w 3080 podczas szybkiej jazdy kiedy nagle puszczam gas i chcę skręcic to wspomaganie bardzo słabnie a nawet tak przerywa. podnośnik i ładowacz działa bez zarzutów.proszę o pomoc
    • Przez LESNY44
        witam, 
      jestem szczęśliwym posiadaczem tego ciągnika:) odkąd przekroczył moja bramę coś się dzieje bardziej lub mniej uciążliwego. Może wymienię: 
      1) Pierwszym i chyba najpoważniejszym jest skrzynia tz. 2 zakres ma problem z wejściem na swoje miejsce. Pojechał na serwis i nie zrobiono nic oprócz tego ze rozebrano- złożono skrzynie. Jedyna zmiana są wycieki oleju ze wszystkich odkręconych dekli.
      2) Hamulce ciągle się zapowietrzają, wymieniono uszczelniacze pompy i jest lepiej ale po krótkim użytkowaniu czuć że pedał hamulca robi się miękki.
      3) Przy porannym uruchomieniu silnika przez okres ok. 4-5 sekund nie gaśnie kontrolka olejenia. Wymieniono czujnik, ale nic to nie dało.
      4) Gdy umyje ciągnik zapalają się światła stopy i uruchamia przedni napęd.
      5) Ubywa płyn chłodniczy.
      6) Gdy ciągnik pracuje i się rozgrzeje to zacina się wspomaganie.
      7) Ostatnim czasem zdarzyło się nawet ze zapowietrzył się zbiornik paliwa. i trochę wciągną się do wewnątrz.

Jeśli ktoś z Was ma takie lub inne problemy z tym ciągnikiem to proszę piszcie pomoże mi to w naprawach. Dodam ze ciągnik jest jeszcze 6 tygodni na gwarancji i chciałbym to naprawić w ramach tej gwarancji. Tłumaczenia serwisu są różne zazwyczaj takie żeby mnie zbyć, to ''sie nie da'', '' tak musi być'', a czas upływa na moja nie korzyść. Z góry dziękuje i liczę na pomoc i podpowiedzi.
    • Przez kaziu914
      Witam mam problem z dojarką alfa laval archimedes. Z dnia na dzień zaczeła bardzo głośno pracować i do tego nie wytwarza ciśnienia. Co może być przyczyną?