Skocz do zawartości
wysoki7245H

problem ze światłami 7245

Polecane posty

wysoki7245H    0

Witam

Jestem tu nowy

Mam zetora 7245H

Nie działaja mi światła ,, krótkie" dolne a jak właczę dachowe to wtedy zapala sie jedno dolne

Długie dolne działaja...

Rozbierałem przełącznik (góra-dół) i wszystko w nim oki

Ale wydaje mi sie, że ktos wcześniej grzebał i źle są podłączone kable

Może ktoś ma fotkę jaki kolor kabli gdzie jest wpięty?

Porównał bym z tym u siebie

Schemat nic mi nie pomożę bo na moim przełączniku są niewidoczne oznaczenia

Będę wdzięczny za zdjęcie i pomoc.

wini    11

piszesz o przelaczniku kieronkowszazow czy gora dol?? masz miernik??

wysoki7245H    0

przełącznik kierunkowskazów mam dobry

chodzi mi o ten góra- dół

o jakieś zdjęcie które kable gdzie są wpiete

tak mam miernik

wiem ,że zielone kable sa od dolnych

żółte od górnych

na białych jest napięcie

i jeszcze jeden brązowy idzie

tylko który gdzie wpiąć nie mam pojęcia...

Wiadomość z agroFakt.pl

wini    11

bym ci chetnie pomogl ale ja mam na dlogich przelaczanie gora dol . a powinno byc na krotkich . wez miernik i sprawdz czy jest napiecie na wlaczniku powinno byc napewno na dwoch stykach bo to jest przelacznik a nie wlacznik . po przekreceniu powinno pojawic sie napiecie na nastepnym styku a na jednym zniknac. Przynajmiej tak powinno byc . .. bo jak gorne swieca to dolne nie powinny byc wlaczone i na odwrot . przynajmiej ja mam tak w 6340

brazowy to kontrolka

Radekk    154

Witam

Zrobiłem kilka zdjęć jak to u mnie mam podłączone. Ogólnie też sam musiałem dojść do tego bo kable miałem całkiem inaczej powpinane i nie działało mi to . W takiej konfiguracji jak teraz działa mi wszystko bez problemu. http://www.fmix.pl/album/107890/podlaczenie-przelacznika-/1?privgal=e24fe957320231299fca2dfc8ac28523

wysoki7245H    0

Problem rozwiązany, światła działaja...

okazało się, że winny był przełącznik

Rozebrałem go przeczyściłem styki podoginałem blaszki i działa:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KIbul
      Witam mam problem z moim zetorkiem 7245. A wiec rano wsiadam chce zapalic a tu nic. Wciskam kluczyk swieca sie kontrolki,a jak wcisne strater to wszystko gasnie. klemy przeczyscilem ale nic to nie dalo... :unsure: Co moze byc przyczyną?? dziekuje za wszelka okazana pomoc :rolleyes:
    • Przez Mateuszz92
      witam , mam problem ze wspomaganiem w zetorze. Dokladnie chodzi mi o tłumik drgań, może ktos wie jak sprawdzic czy jest dobry??? bo u mnie jest taka sytuacja, że tłumik można zsunąć ręką ale juz go rozciągnąć nie można. trzeba użyć duzej siły.. czekam na odpowiedz i z góry dziekuje
    • Przez grzegorzw1971
      witam Wszystkich! w moim zetorku mam popękaną kierownicę(takiego już kupiłem) nie wiem jak ją zdjąć?
    • Przez Jurek12
      Witam mam taki oto problem posiadam w zetorku dwa reflektory robocze podłaczone pod przekaznik, a zasilanie do przekaźnika i włacznika mam od wycieraczki. Rzecz polega na tym, ze gdy odpalam ciągnik lampy na chwile sie zapalaja i gasną.

Przy okazji drugą sprawa były ostatnio problemy ze stacyjka po włozeniu kluczyka zupełnie nic sie nie działo ani kontrolki ani wskaźniki nie działał, ale po wymianie bezpieczników jest ok.

Wiec chciałbym poprosić kolegów o radę z góry dziękuje
    • Przez W0jcik
      Witam, potrzebuje pomocy ponieważ jestem zinteresowany kupnem Zetor'ka i nie wiem jaki model będzie mi bardziej odpowiadał zastanawiałem się na początku nad 52XX ale doszedłem do wniosku że jak kupywać traktor to coś większego <bo po co mi traktor o podobnej mocy do c-360> i teraz nie wiem jaki będzie lepszy 7245 czy 7745? Traktor ma pracować przede wszystkim przy prasie rolującej ale prawdopodobnie też przy agregacie 3,6m oraz przy podorywce talerzówką 3,15m. Proszę o pomoc i z góry dziękuje