Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, zamierzam kupić używanego Zetora 7745 lecz nie ma on zrobionej instalacji pneumatycznej, jest tylko kompresor.

Orientuje sie ktoś z was jaki byłby kosz takiej całej instalacji?

Ceny jak do C360 ;) No może pare groszy więcej. Wujek miał samą sprężarke w nim i zamiast rurek założył zwykłe węże hydrauliczne.

tomekzet    38

Weź popatrz na allegro czy gdzieś po sklepach co ile kosztuje i co trzeba kupic i będziesz miał już zarys kosztów, skoro jest tylko sprężarka to pewnie trzeba Butle, zawór pod pedał, odolejacz (możliwe że jest) rurki i kłodke do przyczepy, straszne koszty to to nie są

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek_WW
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego na temat ciągników Zetor 7745 oraz 7245. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi traktorami ? Z jakimi maszynami mogą współpracować ? Jak sprawują się te ciągniki w transporcie ( chodzi mi o uciąg na drodze asfaltowej ).
    • Przez malolat
      Cześć,

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

Proszę o pomoc
    • Przez BestZetor
      Witam ! W ostatnim czasie blokada załączała się samoczynnie, więc rozkręciłem pochwę ze zwolnicą i problem polegał na tym, że kamyki od widełek blokady się pourywały (wiadomość dla tych, którzy mają podobny problem z blokadą). Jednak mam jedną wątpliwość, a mianowicie nie jestem pewny, co do jednego miejsca i moje pytanie brzmi : Czy w zaznaczonym miejscu brakuję jakiegoś elementu/części :
      http://pokazywarka.pl/p6liiw/
      Proszę o szybką odpowiedź, bo jutro jadę po części.
    • Przez Rolnik_Szuka
      Najnowszy wynalazek Sterowanie podnośnikiem z zewnątrz w 7211   Działa w pełnym zakresie wysokości. Dźwignia jest krótka ale przełożenie powoduje, że działa lekko. Zaczepianie maszyn naprawdę stało się łatwiejsze... (bez zbędnej gimnastyki, czyli wsiadaniu i wysiadaniu po to aby wyregulować podnośnik) Jeśli ktoś chce to mogę mu zrobić (pasuje do wszystkich z kabiną bk 6011 - 5211,7211,5245,7245,7711,7745), gotowe elementy łatwo zamontować. Bez demontażu żadnych elementów traktora. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać!.

• Przez weldmen97
      Witam. Tak jak w temacie Zetor 7211 cięzko pali gdy jest zimny. Po uruchomieniu silnika dymi na biało-niebiesko, że nie widac nic w garażu. Ciągnik słychac jak by nie chodzil na wszystkie gary. Jak poluzowałem kolektor wydechowy to dymił na niebiesko tylko z 4 cylindra. Sprawdzałem wtryski i jest dobry. Jakies 80 mtg temu zmieniłem mu pierscienie(na 4 cylindrze 1 był pęknięty). Gdy orałem po żniwach zaczął kopcic z odmy niebieskim dymem i pluc olejem. Od tego czasu tez ciezko pali. Czy moze znowu pękł pierscien? Co moze byc przyczyną tego dymienia?