Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anik59

Volvo s830 sprzęgło

Polecane posty

anik59    0

Witam ! Jestem posiadaczem kombajna Volvo s 830. Do tej pory sprzęt działał bez zarzutu, jednak w tym sezonie popsuł sie pedał sprzęgła. Po naciśnięciu sprzęgło nie odbija. Czy ktoś może mi pomóc? Co jest przyczyna? Bedę wdzięczny za jakiekolwiek porady, wskazówki oraz ewentualnie fotki z rozrysowaniym układem sprzęgła. Pozdrawiam:)

robal54    0

pedał sprzęgła nie wraca; sprawdż linkę która łączy pedał z dżwignią łożyska oporowego ,na końcu powinna być kulka która wchodzi w specjalne nacięcie dżwigienki .

anik59    0

Dziękuję robal54 . Okazało się, że linka jest naciągnięta i naderwana. Jutro jade po nową, ma kosztować 250 zł.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Ursusc385
      Zeby chodziło leciutko wystarczy załozyc przedłouzke do tego co wychodzi od silnika
      i załozyc łancuch jutro przesle zdjecia
    • Przez samesilver
      Mam problem z Same Silver 130, a mianowicie gdy wciskamy sprzęgło i dodamy gazu(np. przy ruszaniu) to po delikatnym puszczaniu sprzęgła zaczyna ono strasznie hałasować. Tak samo jest, gdy np. jedziemy ciągnikiem na wysokich obrotach i trzymając wciąż na gazie naciśniemy sprzęgło. Czasem nawet gdy ciągnik już ustanie, hałas nadal jest. Co może być tego przyczyną? Jak temu zaradzić? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez wojo123
      Cześć jestem ciekaw jak się spisuje sprzęgło hydrokinetyczne w valtrach. Jakie są plusu tego sprzęgła w porównaniu ze zwykłym???