Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MF36060P

Jak obejść EHR MF 3060

Polecane posty

erni16pl    1

Ale czemu chcesz go obejść ? Jeśli nie działa to da się zazwyczaj naprawić, i jak mf z Anglii to raczej wystarczy polutować przerwane kable, bo z tamtego rejonu te ciągniki to mają krytyczne pognitą instalację. Opisz czemu chcesz go ominąć bo EHR się przydaje.

Wiadomość z agroFakt.pl

erni16pl    1

Na "krótko" to nie będzie dobrze działać, ale z lewej strony skrzyni masz taki rozdzielacz, i tam są dwa elektrozawory jeden podnosi drugi opuszcza jak chcesz to podłącz sobie przełącznik działania on/off/on i to będzie na "krótko". Im większy ciężar na ramionach tym szybciej będzie opuszczać więc trochę uważaj, lub dwa włączniki oby tylko załączać zawory lecz to że raz działa raz nie to mogą się zacinać właśnie te zawory, opisz dokładniej co się dzieje. Bo to nawet na "krótko" ci może nie pomóc.

adrian1978    9

Te zawory są traktowane PWM ale można na krótko jak kolega wyżej napisał. Jak masz lenia i ci się niechce EHR to zrób sbie skalę i podpnij linkę pod podnośnik i tyle.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jaco512
      jakie macie doświadczenia o mf 3060 ?jakie usterki w nich występują?
    • Przez Bomba41
      Witajcie, nie dawno znajomy dostał w spadku gospodarstwo i zamierza je prowadzić, ale nie ma ciągnika i podstawowego sprzętu, sprzęt później, wspólni ustaliliśmy że potrzebuje ciągnika mniej więcej 80KM, w miare komfortowego, z napędem 4x4, ale dysponuje ograniczonym budżetem bo musi wszystko kupić, na ciągnik przeznaczone 30 do 40 tysięcy, ale wiadomo im mniej tym lepiej. Będzie to jak narazie jego jedyny ciągnik w gospodarstwie więc dobrze by było jakby był w miarę uniwersalny, jest to dość pilne więc pośpiech wskazany :rolleyes:
      Co polecacie?
    • Przez kalipso156
      mam problem ze światłami w mf3060 otóż od pewnego czasu raz są raz ich niema. zapalam pozycyjne są przełączam na mijania i wszystko gaśnie i przy ponownej próbie włączenia nie ma już żadnych. wszystkie kostki sprawdziłem przełącznik i zasilanie wszystko jest oki. może gdzieś jest jakiś przekaźnik który przeoczyłem? ma ktoś jakieś pomysły?
    • Przez adek_12
      Witam posiadam MF'a 3060 2WD autotronic 92r. Czy jest możliwość założenia do niego przedniego napędu?
    • Przez maciek50x
      Witam,
      zastanawiam sie nad kupnem MF 3060.
      mam bardzo ważne dla mnie pytanie.
      Czy te modele posiadają instalacje pneumatyczną?
      jesli nie to które modele około 80KM posiadają?
      z góry dziękuje !