Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

jankris    12

Wejdxna Youtube i wpisz claas variant, abedziesz miał tam czeski filmik animowany jak ta prasa chodzi i jak są pasy założone.

maateusz2    0

witam mam taką prasę claas 260 RC kupiłem rok temu od początku jest problem z rozlaczaniem rotora przy otwieraniu klapy. Rzadko kiedy się rozlaczy wiecie od czego to może zależeć?

Witam. Mam problem z średnicą balona, a mianowicie nie umiem zrobić maksymalnej średnicy 1,5. Najwięcej udaje się zrobić 138cm. Może ktoś pomoże?

Myszyniec    0

Witam. Mam problem z średnicą balona, a mianowicie nie umiem zrobić maksymalnej średnicy 1,5. Najwięcej udaje się zrobić 138cm. Może ktoś pomoże?

Podciągnij tą linkę

post-193173-0-19878500-1472386848_thumb.jpg

Myszyniec    0

witam mam taką prasę claas 260 RC kupiłem rok temu od początku jest problem z rozlaczaniem rotora przy otwieraniu klapy. Rzadko kiedy się rozlaczy wiecie od czego to może zależeć?

Poluzuj trochę sprzęgło

post-193173-0-22927400-1472534969_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Driverxxl2008
      Witam mam problem prasa załącza się za późno..zwija bele od połowy..
    • Przez Marek607
      Witam,
      Mam problem z prasą claas variant 380.
      Po kilkunastu belkach komputer się zawiesza - pokazuje się klepsydra.  Wyłączenie i włączenie komputera nie pomaga.
      Dopiero po jakimś czasie ( nieraz kilkanaście minut, nieraz kilka(naście) godzin) całość wraca do działania.
      Co może być za przyczyna?  Podłączenie do modułu na prasie jest ok - sprawdzane, akumulator w ciągniku również dobrze naładowany.

• Przez master21
      Mam problem z owijaniem siatką ten gumowy walec cały czas się kręci i ciągnie siatkę. Miał może ktoś taki problem ? Mi wydaje się że wina leży po stronie sterownika bo jeśli go wyłączę walec się zatrzymuje
    • Przez damian123141
      poszukuję opini na temat prasy claas variant 350 /370 na co zwrócić uwagę przy zakupie jak się sprawuje w sianokiszonce ( około 320 balotów rocznie i słomie 1000 rocznie ) jakie zapotrzebowanie na moc w słomie i sianokiszonce. i gdzie kupie części w Wielkopolsce okolice konina najlepiej
    • Gość RasPutin
      Przez Gość RasPutin
      Witam!! posiadam Claasa 380. Od pewnego czasu zaczęła rwać mi siatkę. Nie na każdej beli ale na sporej ilości. Zawsze z tej samej strony. Gdzie szukać przyczyny? Podarty fartuch wymieniony na nowy, problem pozostał. Gdzie szukać przyczyny? Maszyna z 2007r. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o odpowiedź.
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj