Skocz do zawartości
zyz1o

kiszonka w pryzmie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zyz1o    5

hej co robicie z ostatnai warstwa kiszonki w prazmie czyms posypujecie albo polewacie a moze wystarczy dobrze ujezdzic bo jak widze takie otwarte pryzwy z trwa na af to sa eleganckie a ja robilem w silos i ost warstwa tak z 5 cm jest strasznie przypazona taka goraca i nie wiem dlaczego dodam ze ost warstwe posypalem sola a moze za malo ujezdzilem nie wiem podajcie jakies cenne rady ;d jak zrobic zeby bylo elegancko wiec czekam na odp aha dodam ze nie stosuje zakiszacza

Wiadomość z agroFakt.pl

zyz1o    5

na boki od scian dawane sa worki silosowe a na wierzch troche siatki i opon

zyz1o    5

no wlasnie i dlatego pytam sie was jak zrobic zeby bylo dobrze tak ziemia niby super no ale w zime to trzeba kilof heheh

sebastian84    5

ja to robię tak na spód daję folię [ może być stara z tamtego roku z góry ] a potem co kilka kursów porządnie ugniatam na koniec to samo aż będzie w miarę twardo na to folia na folię daję opony od samochodów osobowych jedna przy drugiej na sam koniec daje piach oczywiście na około pryzmy aby odciąć dopływ powietrza . I tym sposobem mam mało odpadów prawie wcale :)

zyz1o    5

no to wydaje mi sie ze slabo ugniotlem ost warste trzeba z 2gim pokosem sie postarac hehe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się