Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnik1111

Prasy konne

Polecane posty

xerion3800    42

System amiszów. Czyli to ze konie ciągną silnik potem prasę. Jeśli chcesz konie wykończyć przy dosłownie rzeźni to run co chcesz ale utylizacja droga jest.

pawel885    380

Jak prasa miała by napęd z koła jak np kopaczka konna to jeszcze jakiś sens i oszczędność by była

Wiadomość z agroFakt.pl

xerion3800    42

Ale amisze to jest grupa ludzi która nie może używać samochodów, ciągników czy innych pojazdów wykorzystujących silnik do przemieszczania się więc wpadli na to. Widziałem takie coś tylko z prasą claas roland 250.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez valterka99
      Witam!
      Mam zamiar kupić prasę pasową.
      Jak już podałem budżet do do 25 tys.
      Będę nią prasował ok 20 ha słomy 5 ha siana i 8 sianokiszonki
      Najlepiej to żeby miała jakiś tam sterownik.
      Prasa będzie współpracować z ciągnikiem 100 km
      Czy myślicie że można myśleć rotorze
    • Przez dawid464
      witam czy może mi powiedzieć ktoś jaki przebieg (ilosć zrobionych bel) jest duży? czy 60000 to duzo czy mało na prese z 2001roku?
    • Przez mieciu68
      witam możecie podać mi typy pras co posiadają rotor i noże
    • Przez daryjusz10
      Mam mały problem. Kupiłem prasę zwijającą, ale nie ma przewodu, który łączy sterownik z gniazdem w ciągniku... sterownik już przerobiłem na zwykłą wtyczkę i chciałem podłączyć ją pod gniazdo w ciągniku ale tam chyba nie ma plusa na stałe... mam nadzieję, że mnie rozumiecie heh... i moje pytanie brzmi czy trzeba jakoś dodatkowo do tego gniazda na błotniku podłączyć na stałę plus czy zrobić drugie gniazdo specjalnie do prasy... i czy mogę ten plus pociągnąc bezpośrednio z akumulatora??