Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
toreg

Hale udojowe

Polecane posty

toreg    0

Kiedyś już pytałem ale nie uzyskałem odpowiedzi

Szukam jakąś solidną firmę która by mi sprzedała i zamontowała używaną halę 2x3 lub 2x4

Jak ktoś montował coś podobnego to proszę się podzielić ze mną jakimiś spostrzeżeniami bo ja jestem w tym zielony. Niedawno oglądałem u znajomego halę 2x4 ale nówkę i jak mi powiedział ile kosztowała to mnie zamurowało. :P

Adik_ziel    3

hale udojowe są drogie szczególnie nówki ale w niemczech używaną też znajdziesz w bardzo dobrym stanie ;] może DeLaval? ale oni na prawde są drocdzy

toreg    0

Tak tylko jak ja pojadę szukać tych hal to ciekawe kto będzie doił te moje krowy :P

Wiadomość z agroFakt.pl

goolman19    1

Też będę zakładać w następnym roku halę udojową. Gościu mi oferował halę za 20 tyś z nowymi rurami, ale wszystkie murki muszę ja sobie postawić ,on tylko wpada i montuje. Tak więc sam niewiem, też mam ofertę od gościa halę udojową przechodzona za 35 tyś ale chyba D- Laval ;/ sam nie wiem napisze posta bo bede dzwonił teraz do gostka i ustalał jak i co !! pozdr

Adik_ziel    3
Tak tylko jak ja pojadę szukać tych hal to ciekawe kto będzie doił te moje krowy :P

Sam jesteś na gosp.? ile maszy bydła? moze jakiegosć goscia byś wynajął albo żona ,tata?

toreg    0

Na gospodarstwie jestem z rodzicami ale już wiekowymi, krów mam na razie 24 ale zamierzam przerobić stodołę i chować około 30 - 35 sztuk. Co do tego gościa to chętnie zatrudnię, jak masz kogoś na oku. Nie wiem jak u was ale u nas do pracy w gospodarstwie to ciężko kogoś znaleźć, u nas się muwi jak masz to zap.....laj no i idą do opieki po zasiłek. Zona też odpada ma dobrą pracę. :P

Za 20 - 30 tyś z nowymi rurkami to pewnie też bym się skusił, goolman19 zakładaj jak najszybciej i opisz na AF czy warto :) i nie wyrzucaj telefonu do tego gostka.

Adik_ziel    3

U mnie zawsze sie kogoś znajdzie. A może masz kogoś w rodzinie zeby ci poszukał przy okazji jak będzie za granicą?

Jak mi robili przewodówkę to gościu sam jechał szukać

przewodówki do niemiec i znalał bardzo tanią i w idealnym stanie ;]

bayer    16

teście zakładają hale westfalii 2 razy3 używaną za 40 tyś.,mają w tym sylikonowe gumy strzykowe i matę(która kosztuje 600 zł za m2).ja sam mam westfalii 2razy5 nową za 90 tyś

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować