Skocz do zawartości
misiek38

regulacja obrotów motowideł

Polecane posty

misiek38    1

witam czy ktoś zmieniał z was regulację prędkości motowideł z korbki na inny patent mowa o 512 i 514

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez hubertg7
      Witam! Mam problem z ursusem 4512. Otóż po remoncie ciągnika zaczął się problem ze sprzęgłem a dokładniej z tarczą od wałka WOM-u. Po założeniu nowej tarczy ciągnik pracował może ze 3 dni i tarcza znowu się rozleciała. Szykowaliśmy go już 4 razy i zawsze jest to samo. Jedyne co mnie zastanawia to jest to że gdy ciągnik się rozgrzeje ze sprzęgła dochodzą dźwięki jakby coś ocierało albo coś. Dzwoniliśmy po mechanikach i nikt się nie chce tego podjąć i nikt nie wie co może być. Koledzy pomóżcie. Czy to może być wina docisku??
    • Przez kondziu123
      Witam mam takie pytanko jak jest w tych aresach z przełączaniem obrotów jak zmieniam tutaj przy kierownicy to niby jak przełącze na 1000 wskazuje mi wyższe obroty ale w rzeczywistości są chyba takie same;/ Dzisiaj zaczepiłem rozrzutnik i renia mimo ponad 160km zdychała jak puśiłem wom i taśmę, a jak przeczepiłem się do Renault 155.54 to mimo sporo mniejszej mocy ciągnik pracował bez żadnch problemów
    • Przez farmtraczek
      Witam posiadam farmtraca 80 4WD i nie wiem jak wyregulować w nim dobrze sprzęgło, jak włącze bieg a potem rewers to szarpie może ktoś wie kto sie na tym zna jak dobrze to wyregulować.Może ktoś zna ile ma być obrotów śruby na cięgle:)?

to cięgło pod ciągnikiem od sprzęgła powinno być luzne czy morze być trochę podciągnięte:)?
      Jak podciągnę w kabinie linkę to znowu wysoko pedał sprzegła jest

chciałbym żeby wypowiedzieli się posiadacze takiego farmtraca jak jest u was z tym sprzęgłem ?
    • Przez Kali1209
      Witam, prosze bardzo o nie usuwanie tematu, nigdy nie mogę załapać jak się ustawia zawory w ciągnikach remontuje teraz ursus 3512 silnik perkinsa 3-cylindrowy, jak się powinno ustawiać w którym momencie? jak zawór ssący jest otwarty na maxa to reguluje wydech a jak wydech to ssący. proszę bardzo podpowiedzieć.