Zaloguj się, aby obserwować  
NHCS

Linia zamgławiająca

Polecane posty

NHCS    6

Mysle o zamontowaniu linii zamglawiajacej w chlewni. Teoria wskazuje, ze to dobre rozwiazanie ku zmniejszeniu temp. a przy tym jeszcze sprzyja zapachowi w chlewni. Czy ktos moze jest uzytkownikiem i mogl napisac o niej cos bardziej braktycznie? Plusy i minusy, oplacalnosc instalacji. Czy ktos probowal tego na glebokiej sciolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No plusów napewno można jeszcze zaliczyć zmniejszenie zapylenia, a do minusów wzrost wilgotności a jak wiadomo wszelkie patogeny uwielbiają wilgoć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHCS    6

Cikawi mnie jak zda to egzamin na glebokiej sciolce. W sumie w gorace dni czesto i tak trzeba polewac blondasy woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy112    0

ja myślę że linie zamgławiające tylko maciorom w centrum krycia. Tam powinny się chyba znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez everto
      witam,
       
      chciałbym zasięgnąć opinii na temat kasacji słupa energetycznego. chce postawić garaż (dość spory) ale przeszkadza mi słup. mieszkam na końcu linii i jest to ostatni słup od którego idzie linia do domu. wymysliłem sobie by go całkiem skasować i zrobić przyłącze do nowo pobudowanego garażu a już potem do domu. wymiary podałem na mapie i
       
      chciałbym wiedzieć jaki byłby koszt takiej przeróbki i co o tym sądzicie?? oczywiście zgodnie z planem
       
      mapa <link>
       
      p.s. czarne to już istniejące budynki, stara instalacja elek.(lini, słupy)
      niebieskie woda, hydrant
      czerwone to plany garażu i nowego przyłącza
      fiolet chwilowe przyłącze ( linka fińska i drewniane słupy, elektryk pow. ze dzień roboty i około 500-1000 zł za to)
    • Przez MARAKAM
      Witam mó problem przedstawia się nastepująca na częścią mojej działki przebiega LINIA ENERGETYCZNA cztery lub 5 przewodów do domu sąsiada a tam mam wolna przestrzeń i chciałbym postawić tam garaż bo powoli nie mam gdzie trzymać maszyn, a bardzo nie lubię trzymać ich na dworzu i teraz moje pytanie czy próbować budować, chciałby zrobić to na zgłoszenie, a dokładniej na dwa zgłoszenia. Lub pobudować garaż z płyt betonowych takich od płota. Czy jest coś takiego możliwe i czy ktoś próbował. Jakie mausza być minimalne odległości od przewodów.
    • Przez emattti
      witam nie mam jak dobudowy obory, istnieje tylko mozliwosc podniesiania slupow energetycznych i dobudowaniem pod linia. Ale czy na takie cos dostane zgode?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj