-
Podobna zawartość
-
Przez andrz17xd
Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?
-
Przez ADmet88
Witam serdecznie. Chciałbym sie dowiedzieć coś więcej na temat tego bolka ze zdjęcia. Czy jest to jakaś samoróbka czy coś takiego produkowali. Jeśli ktoś posiada to jak się sprawuje w ziemniakach ewentualnie w warzywach takich jak buraczek seler? Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje.
-
Przez Alak
Witam.
Chodzi mi po głowie zakup kombajnu tak za około 150 tyś. Przeglądając serwisy ogłoszeniowe najlepsza opcja wydają się New Holland tx66 tx67 tx68 i John Deere 2266 2268 2066 itp.. Tutaj pytanie moje do was...
Który z tych wymienionych lepszy i dlaczego? Liczę na opinie posiadaczy takich modeli.
Z góry Dzięki😉
-
Przez Gość
Cześć. Mam pytanie. Może mi ktoś powiedzieć, w którą stronę założone są belki w podajniku?
-

Rekomendowane odpowiedzi
Światła cofania MF 7724s
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się