Skocz do zawartości
mefjurolnik

dodatki do sianokiszonki

Polecane posty

mefjurolnik    1

Witam stosuje ktoś jakieś zakiszacze do sianokiszonki? Sianokiszonke robie w belach prosze o pomoc!! ;)

mariusz999    0

Środki konkurujące stosuję od 6 lat i niemam zamiaru z nich zrezygnować obecnie używam bonsilage forte na trawe niepodwiędnietom a na bardziej podsuszoną bonsilage plus. Konserwanty dostępne są w firmie schumanna.

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz999    0

Wydaje mi się że można stosować choć osobiście ich nieuzywalem wcześniej miałem polskie środki z polsilu, lecz niemałe tak korzystnej oferty więc zmieniłem firmę.

adamek16325    1

Ja robie około 600 bali rocznie sianokiszonki i wcześniej nie używałem za kiszaczy ale teraz to nie wyobrażam sobie sianokiszoni bez za kiszacza lepiej się zakiszą i wgl krowy wsytko zjedzą :D

marb80    2

Ja robie około 600 bali rocznie sianokiszonki i wcześniej nie używałem za kiszaczy ale teraz to nie wyobrażam sobie sianokiszoni bez za kiszacza lepiej się zakiszą i wgl krowy wsytko zjedzą

Jakich firm stosujesz zakiszacze i jaka cena?

savas    3

Stosowal ktos zakiszacz firmy Kemisile lub wie gdzie w podlaskim mozna kupic?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jedrecky
      Witam wszystkich użytkowników forum.

Widziałem na forum, że wielu z Was ma problem z odpadami poprodukcyjnymi.
      Jestem zainteresowany kupnem dużych ilości folii porolniczej (odpad poprodukcyjny). Zapewniam własny transport. 
      Po szczegółowe informacje zapraszam na priv. 
      W swoich wiadomościach proszę zawrzeć ilość folii oraz ocenę stopnia zanieczyszczenia razem ze zdjęciami. 

Ilość i odległości:
      - od 20 ton w górę - cała Polska oraz Europa,
      - kilka ton - 100 km w promieniu od Gubina, zarówno po stronie polskiej jak i niemieckiej.

Pozdrawiam.

• Przez lukasz952
      Witam!
      Czy ktoś orientuje się jak wyglądają ceny na skupie na placu w biogazowniach/ ceny kontraktacyje?
      Chodzi mi głównie o ceny za sianokiszonkę, kiszonkę z żyta w belach.
      Czy to się w ogóle opłaca, czy tylko warto sprzedać kiszonkę której nie skarmicie, (rozerwana folia, niska jakość)
    • Przez konteno
      Witam. Mam pomysł a w zasadzie pytania i wątpliwości związane z wykorzystaniem siana,sianokiszonki i słomy które z różnych względów nie mogą być przeznaczony na ściólkę i paszę dla bydła, u nas niewyjedzone resztki z korytarza paszowego wywala się na "płytę gnojową" jak i obornik , ale w okolicy jest sporo dużych gospodarstw w których  bele sianokiszonki z uszkodzoną folią (stojące nawet po kilka lat pod chmurką zapleśniałe gnijace w środku) czy zamoknięte słomiane nie są spożytkowywane, czesto trafiają na dzikie wysypiska śmieci,
      co robicie z nich u siebie i macie jakiś pomysł by rozdrobnić je i zastosować jako nawóz organiczny do przyorania , i w jaki sposób tego rozdrobnienia dokonać?
    • Przez kubica11
      Jaką prasę zmiennokomorową wybrać do ciągnika " Fendt 311 Vario Tms " który ma 115km? 

• Przez agrofoto
      Już czerwiec, a nie ma jeszcze tematu o sianokosach. Sianokiszonka, pryzma, czy zbieracie na siano? Pogoda nie przeszkodziła, jak nawoziliście? Zapraszam do dyskusji.

Trochę zdjęć z galerii z sianokosów