Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kierowiec    112
Napisano (edytowany)

W Polsce raczej się na razie nie przyjmie, jeżeli ktoś ma sieczkarnię to przy niej zostanie jeżeli zechce wozić trawy przyczepami.

Edytowano przez kierowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez gesy
      Sprzedam sianokiszonke 120x120.pierwszy pokos ,45szt.w cenie 90zł sztuka.oraz 25szt 2pokos w cenie 70 zł sztuka.załadunek w cenie.mogę wystawić fakturę VAT.cena do uzgodnienia.okolice Łukowa.21-421. Tel 510609558
       
       



    • Przez MichalFPol
      Witam. Jak w temacie. Sprzedam folię do sianokiszonki renomowanej marki SILOBALE. Folia biała lub zielona, na gilzie papierowej lub plastikowej.  Posiadam folie 500 mm oraz 750 mm. Cena uzależniona od ilość zamówienia i rodzaju gilzy. Proszę o kontakt email: michal.folpol@gmail.com lub tel. 510927148
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj