Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Tomek to wapno darmo u Ciebie, u mnie drugie tyle trzeba dać za wanne za węglanowe.

To nie zazdroszczę takiej wpadki, niestety uroki jesieni, jak na jedno dobrze bo wilgoci teraz jest to znów się wjechać w pole nie da, ale może obeschnie bo ja też jeszcze mam trochę roboty  ;)

 

Kriss dobrze powiedziane,  :D

 

Gosia widzisz czegoś właśnie mi wczoraj brakowało tutaj  :P nawet na męskim wieczorze potrzebne są atrakcje a takich wczoraj nie było  :D

Opublikowano

ja kupowałem końcem lipca to po 1400zł za wanne węglanu i taniej się nie znajdzie u mnie, i bardzo duże zainteresowanie jest wapnem 

podobno ma być kilka dni bez deszczu i ciepłych to pewnie rozsiejesz  ;)


Kasiu jakby córka nie chciała zasnąć to mów, zaśpiewamy jej kołysankę  :lol: ciekawe czy by zasnęła  :D

Opublikowano

Kiler ty czasem tematów nie pomyliles

Darek węglanowe czy magnezowe u mnie podobnie w granicach 1500zł fakt brałem przed zniwami to i cena przystepna ,

Po tak SLLLLIIITASNYM opisie mozna wnioskowac,ze temat jak dentka bez powietrza.A swoim wnukom bedziesz pewnie opowiadal jak co tydzien miales inna ...:-}
Opublikowano

Kasiu wątpisz w nasze wokalne uzdolnienie?  :lol:  :P

 

Kiler weź się opanuj, jak chcesz to pisz ale nie prowokuj i nie szukaj zaczepki, czepiasz się każdego po kolei, nie wiem czy aż tak cię to jara? nie masz co robić tylko cały dzień szukasz guza? 

 

 

Artur u mnie nie ma nic, kiedyś coś było ale teraz nie ma, ale i tak się opłaca wapnować bo różnice widać i lepsze wykorzystanie nawozów jest przez rośliny.

Opublikowano

to Kasiu poprosimy o zdjęcie, myślę że nowa fryzura i nowe paznokcie się zmieszczą na jednym zdjęciu  :D  :P

 

Kriss ile?? za węglanowe? to ja myślałem że u mnie jest drogo ale teraz to widzę po taniości kupiłem wapno  :D

Opublikowano

Hejka Wszystkim wróciłam .
Kasiu jak się wprawisz to ja wpadnę bo mam nygusa.
Koledzy podejżewam że usypianie pozostawcie mamie bo a nóż wy szybciej zaśniecie.

Opublikowano (edytowane)

Tomeczku nie na imprezkę :) dla siebie :D

Dareczku może wstawię jak mi ładne wyjdą :D komuś mogę zrobić sobie ciężko szczególnie lewą :D

Hej Weris właśnie tego się obawiam dlatego nie chciałam poruszać tego tematu :P Panowie by szybciej padli niż moje dziecko :D

Edytowane przez Laleczka
Opublikowano

to Kasiu poprosimy o zdjęcie, myślę że nowa fryzura i nowe paznokcie się zmieszczą na jednym zdjęciu  :D  :P

 

Kriss ile?? za węglanowe? to ja myślałem że u mnie jest drogo ale teraz to widzę po taniości kupiłem wapno  :D

Darek ale cena idzie w parze z jakościa ,moje choć tanie to zawartość słaba 25% CaO,do 50%H2O do 3% Cl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v