Skocz do zawartości
dzikidaniel

co to jest?

Polecane posty

dzikidaniel    38

W mojej 103-54 "bimba" sobie taki oto rozdzielacz:

94996393.th.jpg 58471500.th.jpg 68626708.th.jpg

Teraz pytania: czy taki rozdzielacz siedzi seryjnie, gdzie powinien być i czy mógł być włożony do obsługi tura (bo takowy posiadał ciągnik)?

C328, U-912, R 103-54, Ares 710

dzikidaniel    38

No to jedno już wiem.

Może jeszcze dopiszę że jeden gruby przewód idzie prosto z pompy hydraulicznej, drugi idzie do trójnika który się łączy w przewód hydrauliki z tyłu, trzeci wchodzi w rozdzielacz na skrzyni, 1 cienki przewód chowa się gdzieś koło baku (dalej nie wiem gdzie idzie) zaś dwa kolejne idą pod kabinę gdzie jest jakiś zawór z regulacją.

Jeszcze takie pytanie a propo ciekawostek w mojej reni: mam 4 guziczki których znaczenia nie znam, czyli mam jeden guzik na obudowie wajchy od włączania wałka, i 3 takie same na wajchach: zmiany biegów, zwalniacza i rewersu. Co to może być?

C328, U-912, R 103-54, Ares 710

Wiadomość z agroFakt.pl

PIOTREK79    1

witam w ciagnikach czasem ktos sobie usprawnia a to sprzeglo jazdy albo wom-u poprzez silowniki hydrauliczne zalaczane przez elektrozawory mysle ze i tu tak jest

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kat
      Ktoś przerabiał w swoim stadzie takową? U nas w ciągu 3 dni 5sztuk zaczęło obficie laksować. Weterynarz dał jakieś zastrzyki kazał dawać kredę pastewną i Enterogast. Mogę jeszcze dodać ze zarażone sztuki są bardzo podatne na zapalenie płuc.
      Miał ktoś do czynienia z tą choroba wirusowa? Jak najlepiej łagodzić skutki biegunki?
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez tracker
      W Proximach są montowane 4 rodzaje skrzyń:
      10/2 - taka jak w c-360 30 km/h
      12/12 z rewersem mechanicznym 40 km/h

8/8 z rewersem mechanicznym + wzmacniacz momentu 40 km/h
      8/8 z rewersem elektrohydraulicznym + wzmacniacz momentu.40km/h

Ostatnia pozycja jest przeznaczona gł. do pracy z turem.

A mnie interesuje która z tych 3 pierwszych najbardziej nadawała by się do prac polowych pługiem, agregatem uprawowo siewnym i kultywatorem ścierniskowym i do transportu.
    • Przez tomasz85
      Witam, wybudowałem budynek gospodarczy wymiary 8 długości x 4 szerokości. Budynek jest postawiony bez wieńca. Wykonawca zarzekał się, że wieńca tu nie trzeba, ponieważ:
      - budynek jest stosunkowo mały
      - są wylane słupy z rdzeniami w środku co ok. 1,6m, w nich zalana jest szpilka gwintowana, do której jest przykręcona murłata.
      - dach jest dwuspadowy, są gęsto rozmieszczone belki stropowe bite długimi gwoźdźmi, to wszystko dodatkowo wzmacnia murłata
      i to one zabezpieczają ściany boczne przed siłami rozporowymi
      - do budynku przylega wiata na drewno, która stoi na belkach drewnianych, na solidnym fundamencie i jest połączona z budynkiem
      Dodam, że budynek stoi na bardzo solidnym fundamencie ponad 100cm, ława jest szeroka, wystaje po ok. 6-7cm z każdej strony pustaka.

Czy wykonawca ma rację, czy coś tu nie tak, piszę, ponieważ sąsiad byłz wizytą i zwrócił uwagę na brak wieńca, czy stosuje się takie rozwiązania jak powyżej czy jest tu coś nie tak?
      Pozdrawiam.
    • Przez MrPilotoPL
      dlaczego gdy jest włączona młocarnia chodzi heder

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.